SR.272.rb.05.2022.RG Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2324G na długości 210 m w miejscowości Jantar
Powiat Nowodworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345100
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345100/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 11:11
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57bada40-2902-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5792231171
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345100 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SR.272.rb.05.2022.RG Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2324G na długości 210 m w miejscowości Jantar
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nowodworski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Władysława Sikorskiego 23
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@nowydworgdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nowydworgdanski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowydworgdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SR.272.rb.05.2022.RG Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2324G na długości 210 m w miejscowości Jantar2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57bada40-2902-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001165/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 SR.272.rb.05.2022.RG Remont drogi powiatowej nr 2324G na długości 210 m w miejsowości Jantar
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326520/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SR.272.rb.05.2022.RG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2324G na długości 210 m w miejscowości Jantar”.
2. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części.
3. Opis przedmiotu zamówienia:
1) lokalizacja:
inwestycja znajduje się na terenie: Powiatu nowodworskiego, gmina Stegna, jednostka ewidencyjna: 221004_2 Stegna, obręb ewidencyjny: 0008 Jantar, działka nr 101/4;
2) wytyczne do prac budowlanych:
szczegółowy zakres prac odjętych przedmiotem nadzoru inwestorskiego wskazany jest w projekcie technicznym opracowanym przez firmę: „WALBET Projekty Nadzory Waldemar Żmuda”, ul. Obrońców Tczewa 7, 83-110 Tczew oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej jako SST), stanowiących załączniki do Specyfikacji warunków zamówienia (dalej jako SWZ).
3) zakres robót/rozwiązania konstrukcyjne:
a. remont drogi powiatowej nr 2324G o łącznej długości 210 m:
o wykonanie konstrukcji jezdni:
sfrezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej na głębokość do 6 cm z nadaniem profilu podłużnego i poprzecznego;
skropienie międzywarstwowe z emulsji asfaltowej 0,5 kg/m2;
wykonanie warstwa ścieralna z mieszanki SMA 16 JENA KR2 o grubości 6 cm.
o regulacja wysokościowa istniejących wpustów deszczowych z wymianą istniejących elementów nie nadających się do ponownego wbudowania;
o zagospodarowanie terenów zielonych istniejącej wysepki wraz z humusowaniem.
b. w ofercie należy uwzględnić odtworzenie oznakowania poziomego na nowo ułożonej nawierzchni bitumicznej oraz przejścia przed początkiem zakresu w km 0+000 na koszt wykonawcy;
c. na czas trwania przebudowy wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia tymczasowej organizacji ruchu, która musi zostać zatwierdzona przez zarządzającego ruchem na tej drodze;
d. przed rozpoczęciem robót należy poinformować gestorów sieci o rozpoczęciu robót,
e. rozwiązania techniczne zostały zawarte w Projekcie wykonawczym;
f. w czasie robót należy zapewnić przejazd ul. Morską;
g. ponadto należy uwzględnić prace ziemne oraz rozbiórkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu składania ofert, nie złożono żadnej oferty, dlatego też zasadnym jest zastosowanie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, jako podstawy prawnej do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |