Rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja budynku pensjonatu „Hubertus” w Białym Borze.

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00345414
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00345414/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-13 12:26
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cae389a6-0be1-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345414 z dnia 2022-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja budynku pensjonatu „Hubertus” w Białym Borze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 15A

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.koszalin@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja budynku pensjonatu „Hubertus” w Białym Borze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cae389a6-0be1-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345414

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068491/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja budynku pensjonatu „Hubertus” w Białym Borze.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301050/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KOS.WOP.260.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Zakres robót obejmuje roboty budowlane, w tym instalacyjne branżowe wg poniższego opisu:
1. Roboty przygotowawcze:
a) Oczyszczenie terenu w obrębie budynku poprzez usunięcie drzew i krzewów przewidzianych do wycięcia,
b) Demontaż lub usunięcie na czas budowy elementów ze ścian zewnętrznych i dachu (reklamy, tablice, anteny, instalacja PV, przewody itp.),
c) Wytyczenie w terenie przewidzianych do dobudowy elementów budynku przez uprawnionego geodetę oraz odbiór geodezyjny powykonawczy.
2. Dobudowa nowoprojektowanych pomieszczeń powiązanych z istniejącym budynkiem.
3. Budowa projektowanej pochylni dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
4. Rozbiórka istniejących i budowa nowoprojektowanych schodów wejściowych do budynku.
5. Wykonanie nowych stropów międzykondygnacyjnych na części obiektów.
6. Roboty związane z obniżeniem posadzki na poziomie piwnic celem uzyskania wymaganej minimalnej wysokości zgodnej wymaganiami dla danych pomieszczeń.
7. Przebudowa wnętrza obiektu mająca na celu dostosowanie go do obowiązujących przepisów technicznych, uzyskanie projektowanego układu funkcjonalnego oraz spełnienia przepisów dla pensjonatu w standardzie trzygwiazdkowym.
8. Demontaż starych i wykonanie nowoprojektowanych instalacji c.o., wod.-kan., wentylacji, klimatyzacji, elektrycznej, odgromowej, internetowej, telefonicznej i telewizyjnej.
9. Wykonanie instalacji Systemu Sygnalizacji Pożaru oraz instalacji hydrantowych.
10. Termomodernizacja budynku polegająca na:
a) Wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej i ociepleniu ścian fundamentów w całym obiekcie.
b) Wymianie całości stolarki okiennej i drzwiowej.
c) Dociepleniu wszystkich ścian zewnętrznych w technologii lekkiej-mokrej wraz z tynkiem cienkowarstwowym w projektowanej kolorystyce.
d) Dociepleniu stropodachów nowoprojektowanych warstwą wełny mineralnej układanej na
stropie w projektowanych grubościach.
11. Pokrycie dachów istniejących i projektowanych blachodachówką, montaż rynien i rur spustowych z PCV, montaż obróbek blacharskich z blachy powlekanej w projektowanej kolorystyce.
12. Wykonanie całości projektowanych robót wykończeniowych wewnętrznych.
13. Budowa projektowanego oświetlenia zewnętrznego.
14. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
15. Sporządzenie powykonawczych operatów geodezyjnych przez uprawnionego geodetę.
16. Uporządkowanie terenu w obrębie obiektu i realizowanych robót po ich zakończeniu.
17. Uzyskanie i przedłożenie Zamawiającemu wyników przeprowadzonych prób, sprawdzeń lub pomiarów oraz dopełnienie innych wymogów określonych właściwymi przepisami i warunkami realizacji i odbioru poszczególnych rodzajów robót.
18. Uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych oraz przedsięwzięcia przez wykonawcę
innych czynności wynikających z prawa budowlanego potrzebnych do realizacji robót (w tym
pozwolenia na użytkowanie obiektu; w razie potrzeby).

19. Przygotowanie pomieszczeń do wykonywania robót budowlanych polegające na przeniesieniu/przewiezieniu ruchomości (określonych w zał. nr 8 do SWZ i innych wskazanych przez Zamawiającego rzeczy) do miejsca wskazanego przez Zamawiającego znajdującego się na działce nr 4/1 i nr 4/21 (obręb 0007 Biały Bór, adres: ul. Dworcowa 22, Biały Bór).
20. Szczegółowy zakres robót objęty przedmiotem zamówienia określa dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia.
2022-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane