Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja kotłowni w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345454
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345454/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 12:34
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6d3d61c-0bda-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8842369827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345454 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja kotłowni w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748500400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja kotłowni w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d3d61c-0bda-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345454
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016680/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja kotłowni w Zespole Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274811/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 127904,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na Montażu instalacji fotowoltaicznej w Zespole Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy
1.2. Opis prac:
Zakres prac do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie niniejszego zadania obejmuje:
1) budowę i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku o mocy 21,6 kWp, w tym montaż paneli fotowoltaicznych, falownika oraz okablowania i systemem monitoringu on-line,
2) budowę przyłącza kablowego niskiego napięcia,
3) modernizację rozdzielni głównej RG,
4) przygotowanie pokrycia dachowego do montażu paneli,
5) montaż paneli na podkonstrukcji/uchwytach jak dla dachu spadzistego o odpowiednim pokryciu,
6) montaż zabezpieczeń przeciwpożarowych i ochronnych od porażeń,
7) zgłoszenie wykonanej instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego i jej uruchomienie,
8) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich zgłoszeń, zawarcia stosownych umów oraz podjęcie wszelkich niezbędnych czynności do zgodnego z umową wprowadzania nadwyżek wyprodukowanej energii do zewnętrznej sieci energetycznej (Tauron Dystrybucja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195309,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195309,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195309,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBEDOR Energy sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952103013
7.3.3) Ulica: Al. Aleksandra Brucknera 25-43
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 51-411
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195309,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |