Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego
Powiat Opatowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345632
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 13:09
- Lokalizacja
- Opatów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04b812a1-23ad-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 8631684710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345632 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opatowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Opatowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 17
1.5.2.) Miejscowość: Opatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@opatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatopatowski.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04b812a1-23ad-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040637/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318733/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI-II.272.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162416,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego”
Budynek użytkowy zlokalizowany jest przy ul. Sempołowskiej w Opatowie, dz. ewid. nr 600/10 i 600/11.
Przeprowadzenie robót budowlanych pozwoli zapewnić lepszą dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych oraz spowoduje likwidację barier w budynku będącym obecnie siedzibą m. in. placówki opiekuńczo-wychowawczej, na podstawie umowy użyczenia pomieszczenia zlokalizowane na parterze oraz pomieszczenie na piętrze użyczone zostały na potrzeby poradni psychologiczno-pedagogicznej. Rozbudowa budynku poprzez budowę szybu windowego umożliwi samodzielne poruszania się osobom niepełnosprawnym, w tym na wózkach inwalidzkich, poprawi jakości ich życia i umożliwi korzystania z pomieszczeń budynku.
Przedmiotowe zadanie uzyskało dofinasowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zakres robót obejmuje m.in. :
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
- roboty ziemne wykopy pod fundamenty.
- fundamenty
- konstrukcja murowana, wykonanie pokrycia dachowego
- wykonanie przejścia w części istniejącej, zamurowania
- zbrojenie konstrukcji żelbetowych
- elewacja
- wyposażenie
-osadzenie stolarki drzwiowej.
-wykonanie instalacji elektrycznej,
- roboty wykończeniowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, w związku z faktem, iż w wyniku przeprowadzenia przedmiotowego postępowania nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |