Termomodernizacja budynku mieszkalnego stanowiącego mieszkaniowy zasób Gminy Dąbrowa Górnicza przy ul. Piłsudskiego 14

Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00345702
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00345702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-13 13:23
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-398623bb-2781-11ed-9071-8637ea33a6f9
Identyfikator
6290012427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty zadaszenioweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaKładzenie rynienRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie naprawy betonuRoboty murarskieRemont starych budynkówRoboty balkonoweRoboty instalacyjne w budynkachOchrona odgromowaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345702 z dnia 2022-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego stanowiącego mieszkaniowy zasób Gminy Dąbrowa Górnicza przy ul. Piłsudskiego 14

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271518876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tysiąclecia 20

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-303

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 260 86 52

1.5.8.) Numer faksu: 32 264 27 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbm.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku mieszkalnego stanowiącego mieszkaniowy zasób Gminy Dąbrowa Górnicza przy ul. Piłsudskiego 14

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-398623bb-2781-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025250/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Termomodernizacja budynków mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób Gminy Dąbrowa Górnicza - 6 budynków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Programu Operacyjnego Infrastruktura i Śrosowisko 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323912/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZN/AS/009/07/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację budynku mieszkalnego stanowiącego mieszkaniowy zasób Gminy Dąbrowa Górnicza przy ul. Piłsudskiego 14.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 11 do SWZ - dokumentacja techniczna oraz Załącznik nr 8 do SWZ– przedmiar robót.
b) projektowane postanowienia umowy zawiera Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45261320-3 - Kładzenie rynien

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

45262522-6 - Roboty murarskie

45262690-4 - Remont starych budynków

45262900-0 - Roboty balkonowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2022-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane