BZP.271.64.2022 Wymiana stolarki w mieszkaniach komunalnych w Nowym Sączu
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345728
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 13:27
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f32c232c-1eea-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie stolarki budowlanej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345728 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.64.2022 Wymiana stolarki w mieszkaniach komunalnych w Nowym Sączu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-o-zamowieniach.html; https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BZP.271.64.2022 Wymiana stolarki w mieszkaniach komunalnych w Nowym Sączu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f32c232c-1eea-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314711/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.64.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 74638,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki w mieszkaniach komunalnych położonych przy ulicy Broniewskiego 18b/15, Naściszowska 8/11, Aleje Wolności 37d/10, Sienkiewicza 44/2, Broniewskiego 8c/9, Sienkiewicza 17d/12, Batorego 44/6, Sienkiewicza 39/4, Al. Wolności 41a/10, Sobieskiego 5/2, Sobieskiego 5/5, Lwowska 53/11 w Nowym Sączu”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres rzeczowy) określony został w specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:1. Złożonych ofert: 1, z czego odrzucono 1 ofertę.
a) Uzasadnienie faktyczne:
- Oferta złożona przez Wykonawcę: Mateusza Jurczyńskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: HANDEL ZONE MATEUSZ JURCZYŃSKI, Andrzejówka 8, 33-370 Muszyna - cena złożonej oferty: 199 873,77 zł brutto.
Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia: 80 609,12 zł. brutto.
b) Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 i 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną (podlega odrzuceniu) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |