„Budżet Obywatelski „Windą bliżej” – dostosowanie Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu i montaż dźwigu osobowego platformowego”
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00345919
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00345919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-13 14:04
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da4e23ac-2518-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00345919 z dnia 2022-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budżet Obywatelski „Windą bliżej” – dostosowanie Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu i montaż dźwigu osobowego platformowego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 72 65 527
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budżet Obywatelski „Windą bliżej” – dostosowanie Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu i montaż dźwigu osobowego platformowego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da4e23ac-2518-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027272/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budżet Obywatelski- „Windą bliżej”- dostosowanie Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu i montażu dźwigu osobowego platformowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321474/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budżet Obywatelski „Windą bliżej” – dostosowanie Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu i montaż dźwigu osobowego platformowego”.
Zamawiający informuje, iż posiada opracowaną dokumentację projektową tj. Projekt budowlany oraz Projekt wykonawczy z przedmiarami robót wraz z niezbędnymi decyzjami administracyjnymi do rozpoczęcia robót budowlanych: Rozbudowa budynku Dziennego Pobyt położonego przy ul. Słowiańskiej w Głogowie o pomieszczenie wiatrołapu w poziomie 1-go piętra oraz wykonanie robót budowlanych polegających na montażu platformy-podnośnika dla osób niepełnosprawnych wraz z robotami towarzyszącymi celem realizacji zadania pn. „Budżet Obywatelski „Windą bliżej” – dostosowanie Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez dofinansowanie zakupu
i montaż dźwigu osobowego platformowego” w ramach Budżetu Obywatelskiego Głogowa na 2022 rok.
3. Charakterystyka
przebudowa wiatrołapu o powierzchni ok. 5,56m2 wraz z rozbudową budynku
i nadbudową piętra wiatrołapu (1 piętro) o powierzchnię ok. 5,46m2 celem przystosowania pod montaż podnośnika,
wykonanie nowych i przebudowa otworów zewnętrznych celem dostosowania stolarki okiennej i drzwiowej,
montaż dźwigu platformowego zewnętrznego z obudową i drzwiami umożliwiającymi obsługę szafy elektroenergetycznej zlokalizowanej na ścianie budynku. Napęd śrubowy. Udźwig do 400kg. Ilość przystanków 3. Wymiar platformy wew. 110x150cm. Zasilanie 3x400V,
przebudowa schodów zewnętrznych poprzez rozbiórkę istniejących i wykonanie nowych monolitycznych betonowych,
remont nawierzchni utwardzonych przy budynku o powierzchni ok. 40 m2,
docieplenie ściany bocznej budynku wraz z częścią wejściową,
wykonanie zasilenia podnośnika i niezbędnych opraw oświetleniowych,
wymiana studzienki kanalizacji deszczowej oraz włączenie istniejącego przyłącza rur spustowych do kanalizacji deszczowej,
roboty wykończeniowe.
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania i przekazania Zamawiającemu pozwolenia na użytkowanie wydanego przez właściwy organ nadzoru budowlanego.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt budowlany i wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 616443,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 616443,26 PLN
| 2022-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |