Dostawa samochodów z napędem na 4 koła
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00346267
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-13 15:21
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy z napędem na 4 koła
Wykonawcy
2 przyznane
'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
101 598 PLN'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
101 598 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.