"modernizacja budynku mieszkalnego osady leśnej leśnictwa Szczeka"

NADLEŚNICTWO STASZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00346290
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00346290/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-13 15:32
Lokalizacja
Staszów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-017d0b52-1ed6-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
8660002481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilającychRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWznoszenie ogrodzeńTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00346290 z dnia 2022-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"modernizacja budynku mieszkalnego osady leśnej leśnictwa Szczeka"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO STASZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Oględowska 4

1.5.2.) Miejscowość: Staszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.drozdzowska@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staszow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staszow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"modernizacja budynku mieszkalnego osady leśnej leśnictwa Szczeka"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-017d0b52-1ed6-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041813/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa leśniczówki Szczeka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.55.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku mieszkalnego osady leśnej leśnictwa Szczeka
2) Zakres przedmiotu zamówienia:
• termomodernizacja budynku,
• przedłużenie okapów na ścianach szczytowych,
• przebudowa wnętrz budynku,
• wymiana części stolarki okiennej i drzwiowej,
• wykonanie nowych przyłączy do budynku (elektryczne napowietrzne i gazowe),
• wymiana instalacji CO i wod -kan,
• wykonanie instalacji gazowej,
• roboty wykończeniowe,
• zagospodarowanie terenu.
3) Szczegółowy opis zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca zał. nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na wykonanie zamówienia kwotę 511 tyś. zł brutto.
Na przetarg wpłynęły dwie oferty.
Najniższa oferowana cena wynosi 839 671,64 zł brutto.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej do tej wysokości.
2022-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane