Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej Nr 104369L wraz z uzyskaniem dla tej drogi ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji ZRID.

Gmina Hańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00010609
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00010609/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-07 13:27
Lokalizacja
Hańsk Pierwszy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1bef0975-e817-4741-8be4-60ab10d0f920
Identyfikator
5651448276
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi pomiaroweUsługi towarzyszące usługom projektowymNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010609 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej Nr 104369L wraz z uzyskaniem dla tej drogi ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji ZRID.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197894

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedlowa

1.5.2.) Miejscowość: Hańsk Pierwszy

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-235

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@hansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1bef0975-e817-4741-8be4-60ab10d0f920

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej Nr 104369L wraz z uzyskaniem dla tej drogi ostatecznej decyzji o realizacji inwestycji ZRID.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bef0975-e817-4741-8be4-60ab10d0f920

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010609

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019186/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi gminnej Nr 104369L w miejscowości Osowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KM.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi gminnej Nr 104369L w miejscowości Osowa wraz z uzyskaniem dla tej drogi ostatecznej decyzji
o realizacji inwestycji drogowej (ZRID).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71355000-1 - Usługi pomiarowe

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nie dotyczy
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi