Dostawa i instalacja zewnętrznego agregatu prądotwórczego wraz z zasilaczem UPS dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00346577
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00346577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-09-14 08:49
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da062275-2a87-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8861984605
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00346577 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i instalacja zewnętrznego agregatu prądotwórczego wraz z zasilaczem UPS dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005811387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mops.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,97995,b62a8937e3279853ee5b66cf76558278.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i instalacja zewnętrznego agregatu prądotwórczego wraz z zasilaczem UPS dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da062275-2a87-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028175/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Budowa zewnętrznego agregatu prądotwórczego wraz z zasilaczem UPS dla potrzeb rezerwowego zasilania obwodów gwarantowanych w budynku MOPS w Wałbrzychu przy ul. Kilińskiego 1 w Wałbrzychu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331455/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DO/3210/4/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i zabudowa wyciszonego kontenerowego agregatu prądotwórczego w kolorze RAL 7016, o mocy 33 kVA dla celów zasilania rezerwowego / awaryjnego obwodów gwarantowanych w budynku Zamawiającego położonego przy ul. Kilińskiego 1 w Wałbrzychu. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona samostartujący zespół prądotwórczy, składający się z silnika wysokoprężnego i generatora prądotwórczego zainstalowanych na wspólnej ramie i osłoniętych obudową dźwiękochłonną przewiduje się posadowić na fundamencie, na zewnątrz budynku. W pomieszczeniu serwerowni, wewnątrz budynku, w miejscu w którym zlokalizowana jest rozdzielnica komputerowa RBK1-RBK2 obwodów gwarantowanych należy wykonać zabudowę wolnostojącego zasilacza UPS oraz układu SZR (układ samoczynnego załączania rezerwy). Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu, unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |