Rozbudowa mechaniczno - biologicznej oczyszczalni ścieków o przepustowości 600 m3/d w Rogowie, Gmina Rogowo.
GMINA ROGOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00346735
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00346735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 09:37
- Lokalizacja
- Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac74293b-1a21-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 5621711384
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00346735 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa mechaniczno - biologicznej oczyszczalni ścieków o przepustowości 600 m3/d w Rogowie, Gmina Rogowo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KOŚCIELNA
1.5.2.) Miejscowość: Rogowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (052) 30-24-275
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@rogowo.paluki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rogowo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rogowo.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa mechaniczno - biologicznej oczyszczalni ścieków o przepustowości 600 m3/d w Rogowie, Gmina Rogowo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac74293b-1a21-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033469/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków w Rogowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest realizowane przy współfinansowaniu ze środków inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji strategicznych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00304140/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIDiGP.271.1.14.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10382113,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa mechaniczno – biologicznej oczyszczalni ścieków o przepustowości 600 m3/d w Rogowie Gmina Rogowo w tym:
W skład planowanego układu technologicznego oczyszczalni wejdą:
Obiekty projektowane:
a) Budynek techniczny ob. nr 1 składający się z:
• stacji zlewnej ścieków dowożowych,
• stacji zlewnej osadów ściekowych,
• pompowni ścieków surowych,
• zbiornika retencyjnego,
• instalacji mechanicznego oczyszczania
b) osadnik wtórny ob. nr 4a i 4b,
c) pompownia osadu recyrkulowanego i nadmiernego ob. nr 5a i 5b,
d) studnia zaworowo – pomiarowa osadu recyrkulowanego i nadmiernego ob. nr 6,
e) zagęszczacz osadu ob. nr 7
f) zbiornik magazynowania i stabilizacji osadu ob. nr 8,
g) studnia zaworowo – pomiarowa ścieków oczyszczonych ob. nr 11,
h) studnia zaworowo – pomiarowa rurociągu awaryjnego ob. nr 17.
Obiekty istniejące, modernizowane:
a) Reaktor biologiczny ob. nr 2, składający się z dwóch ciągów technologicznych, a każdy z nich z:
• komory defosfatacji,
• komory denitryfikacji,
• komory nitryfikacji,
b) stacji dmuchaw ob. nr 3,
Obiekty istniejące, pozostawione bez zmian:
a) wylot ścieków ob. nr 13,
Inwestycja polegać będzie na likwidacji/rozbiórce obiektów takich jak:
a) filtr piaskowo żwirowy,
b) komora spiętrzania ścieków,
c) krata ręczna,
Infrastruktura techniczna:
a) studzienki kanalizacji własnej,
b) rurociągi technologiczne,
c) system sterowania i kontroli pracy oczyszczalni,
d) oświetlenie terenu i ciągów komunikacyjnych.
Przedsięwzięcie stanowi inwestycja celu publicznego pn: ”Rozbudowa mechaniczno – biologicznej oczyszczalni o przepustowości 600 m3 w Rogowie” polegająca na uporządkowaniu gospodarki wodno -ściekowej w gminie Rogowo poprzez rozbudowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Rogowo, gmina Rogowo (działka budowlana nr ew. 869,870,871).
Oczyszczalnia przeznaczona będzie do oczyszczania ścieków o charakterze bytowo – gospodarczym oraz przemysłowym, pochodzących z gminy Rogowo.
Rozbudowa oczyszczalni ścieków realizowana będzie na działkach o nr ewidencyjnych: 869,870,871 obręb Rogowo położonej w miejscowości Rogowo gmina Rogowo.
Dojazd do oczyszczalni ścieków odbywał się będzie istniejącym wjazdem ścieki oczyszczone odprowadzane będą istniejącym rurociągiem grawitacyjnym Ø 200 poprzez betonowy wylot do wód Jeziora Rogowskiego Dużego (działka jeziora – dz. nr ew. 885, obręb Rogowo). Rów w którym znajduje się rurociąg grawitacyjny określa się jako otwarty komunalny. Lokalizacja wylotu: N 52043’54,84”, E 17028’32,49”
Przyjmuje się, że dopuszczalne maksymalne wskaźniki zanieczyszczeń w ściekach oczyszczonych, będą odpowiadały Rozporządzeniu Ministra Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 12 lipca 2019 r. w sprawie substancji szczególnie szkodliwych dla Środowiska wodnego oraz warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu do wód lub ziemi ścieków, a także przy odprowadzaniu wód opadowych lub roztropowych do wód lub do urządzeń wodnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12492264,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18477145,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12492264,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany GRINBUD Jarosław Sieszchuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 300598519
7.3.3) Ulica: Olsztyńska 15
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12492264,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-05-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy.| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |