Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz całoroczne utrzymanie przystanków i miejsc przystankowych na terenie Gminy Kobylnica w 2025 roku
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KOBYLNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010665
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:32
- Lokalizacja
- Kobylnica, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecceb5ca-80ac-4e42-8b2a-47b728a30ebb
- Identyfikator
- 8393187470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010665 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz całoroczne utrzymanie przystanków i miejsc przystankowych na terenie Gminy Kobylnica w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KOBYLNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365696881
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wodna 20 lokal 2
1.5.2.) Miejscowość: Kobylnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: (59) 841 59 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuwkobylnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwkobylnica.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10244971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 314 57 15
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodna 20/4
1.5.2.) Miejscowość: Kobylnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrum@kobylnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gckipkobylnica.bip.gov.pl/
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 173 35 89
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodna 20/3
1.5.2.) Miejscowość: Kobylnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ops@opskobylnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://opskobylnica.pl/
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Kwakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 132 39 05
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwakowo 5
1.5.2.) Miejscowość: Kwakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp-kwakowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sp-kwakowo.pl/
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 103 65 48
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Kończewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spkonczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spkonczewo.edupage.org/?
Zamawiający 6
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Książąt Pomorskich w Słonowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 172 17 87
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonowice 4
1.5.2.) Miejscowość: Słonowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spslonowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spslonowice.edupage.org/
Zamawiający 7
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Sycewicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 319 79 36
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Sycewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spsycewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spsycewice.pl/
Zamawiający 8
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 319 79 13
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 63
1.5.2.) Miejscowość: Kobylnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spkobylnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spkobylnica.pl/
Zamawiający 9
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 314 57 21
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodna 20/4
1.5.2.) Miejscowość: Kobylnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteka@kobylnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bibliotekakobylnica.pl/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz całoroczne utrzymanie przystanków i miejsc przystankowych na terenie Gminy Kobylnica w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecceb5ca-80ac-4e42-8b2a-47b728a30ebb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034349/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.3 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obiektów Gminy oraz utrzymanie czystości przystanków i opróżnianie koszy na terenie Gminy Kobylnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.OZ.271.15.2024.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI I:1) Zadanie Nr 1 dotyczy opróżniania koszy i pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych oraz segregowanych w osobnych koszach na bioodpady, papier, szkło, tworzywa sztuczne gromadzonych na placach zabaw i rekreacji, w parkach i na boiskach sportowych oraz na przystaniach kajakowych
w miejscowościach Lubuń i Łosino oraz przystaniach rybackich w miejscowościach Ścięgnica i Zbyszewo znajdujących się na terenie Gminy Kobylnica oraz dzierżawy pojemników na przystaniach rybackich i kajakowych.
2) Zadanie Nr 2 dotyczy opróżniania koszy i pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych gromadzonych w koszach ulicznych znajdujących się wzdłuż ciągów ulic na terenie Gminy Kobylnica.
3) Zadanie Nr 3 dotyczy całorocznego utrzymania przystanków i miejsc przystankowych oraz opróżniania koszy oraz wywóz do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych gromadzonych na przystankach autobusowych na terenie Gminy Kobylnica.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w:
1) projekcie umowy – załącznik nr 7 do SWZ,
2) szczegółowych warunkach realizacji usługi - załącznikach nr 2a – 2c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 330137,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI II:1) Zadanie Nr 4 dotyczy opróżniania pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych tj. bioodpady, papier, tworzywa sztuczne, szkło, gromadzonych w oddzielnych pojemnikach na terenie Gminy Kobylnica oraz dzierżawy pojemników przy budynkach:
a) Urzędu Gminy Kobylnica przy ul. Głównej 20 w Kobylnicy
b) Centrum Usług Wspólnych przy ul. Wodnej 20/2 w Kobylnicy.
2) Zadanie Nr 5 dotyczy opróżniania pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych tj. bioodpady, papier, tworzywa sztuczne, szkło, gromadzonych w oddzielnych pojemnikach na terenie Gminy Kobylnica oraz dzierżawy pojemników w następujących jednostkach oświatowych:
a) Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy, 76-251 Kobylnica, ul. Główna 63,
b) Oddział Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, ul. Jolanty Szczypińskiej 30,
c) Oddział Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4,
d) Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Sycewicach, ul. Szkolna 1, 76-251 Sycewice,
e) Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Kwakowie, ul. Słupska 5, Kwakowo, 76-251 Kobylnica,
f) Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie, ul. Szkolna 1, Kończewo, 76-251 Kobylnica,
g) Szkoła Podstawowa im. Książąt Pomorskich w Słonowicach, Słonowice 4, 76-251 Kobylnica.
3) Zadanie Nr 6 dotyczy opróżniania pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych tj. papier, tworzywa gromadzone w oddzielnych pojemnikach z posesji w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4 tj. Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylnicy oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylnicy filia w Sycewicach przy ul. Sportowej 5.
4) Zadanie Nr 7 dotyczy opróżniania pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych tj. bioodpady, papier, tworzywa sztuczne, szkło, gromadzonych w oddzielnych pojemnikach z posesji Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4 oraz świetlic wiejskich na terenie gminy Kobylnica tj.
a) Świetlica wiejska w Bolesławicach, ul. Słupska 38
b) Świetlica wiejska w Kczewie, Kczewo 6
c) Świetlica wiejska w Kruszynie, Kruszyna 1
d) Świetlica wiejska w Kuleszewie, Kuleszewo 31
e) Świetlica wiejska w Lubuniu, Lubuń 19 A
f) Świetlica wiejska w Luleminie, Lulemino 19
g) Świetlica wiejska w Łosinie, Łosino ul. Starowiejska 1 C
h) Świetlica wiejska w Płaszewie, Płaszewo 9
i) Świetlica wiejska w Reblinie, Reblino ul. Długa 16 c
j) Świetlica wiejska w Sierakowie, Sierakowo 21 B
k) Świetlica wiejska w Sycewicach, ul. Pocztowa 1 A
l) Świetlica wiejska w Widzinie, ul. Główna 26
m) Świetlica wiejska we Wrzącej, Wrząca 53,
n) Świetlica wiejska w Kwakowie, ul. Szkolna 3 B.
5) Zadanie Nr 8 dotyczy opróżniania pojemników oraz wywozu do miejsc zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych tj. bioodpady, papier, tworzywa sztuczne, szkło, gromadzonych w oddzielnych pojemnikach oraz dzierżawy pojemników na posesji przy ul. Wodnej 20/3 tj. Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w:
1) projekcie umowy – załącznik nr 7 do SWZ,
2) szczegółowych warunkach realizacji usługi - załącznikach nr 2d – 2h do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 185424,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307823,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383446,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307823,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECO SOLUTION Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 669 256 96 23
7.3.3) Ulica: Morska 32
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-212
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307823,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172449,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172449,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172449,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839 000 56 23
7.3.3) Ulica: Szczecińska 112
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.5) Kod pocztowy: 76-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172449,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający nie prowadził z wykonawcami negocjacji, o których mowa w art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |