Przygotowanie, dostarczenie oraz podanie wyżywienia dla uczestników Klubu dla osób niesamodzielnych w Dłutowie oraz przygotowanie i dowóz wyżywienia dla uczestników Świetlicy Środowiskowej w Dłutowie
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dłutowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00346911
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-14 10:24
- Lokalizacja
- Dłutów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7311914326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
ECO-CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
71 220 PLNECO-CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
71 220 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.