„Dostawa i montaż 700,00mb. ogrodzenia betonowego Cmentarza Komunalnego przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu”.
Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00346944
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00346944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 10:30
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d66712ef-13b9-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8862588515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00346944 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostawa i montaż 700,00mb. ogrodzenia betonowego Cmentarza Komunalnego przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891322535
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 746650061
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzuk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,94898,569223c56b2cc29a789db49341ca4084.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż 700,00mb. ogrodzenia betonowego Cmentarza Komunalnego przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d66712ef-13b9-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291142/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 24/ZUCiUP/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 227381,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn:
„Dostawa i montaż 700,00mb. ogrodzenia betonowego Cmentarza Komunalnego przy
ul. Żeromskiego w Wałbrzychu”.
2.Opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje dostawę i montaż ogrodzenia betonowego jednostronnego pełnego części terenu Cmentarza Komunalnego przy ul. Żeromskiego w Wałbrzychu o następujących parametrach:
• długość ogrodzenia 700mb
• wysokość przęsła 200cm (4 płyty pełne)
• długość 1 przęsła 200cm
przykładowe zdjęcia prefabrykowanego ogrodzenia(załącznik nr 6 do SWZ)
mapka z zaznaczonym przebiegiem linii ogrodzenia (załącznik nr 6 do SWZ)
planowane prace obejmują:
• wbudowanie słupków poprzez obetonowanie
• montaż ogrodzenia betonowego
3. Wymagania jakie powinno spełniać ogrodzenie:
• przęsło ogrodzeniowe z płyt betonowych prefabrykowanych, o długości 200cm, składające się z 4 modułów pełnych (płyt) o wysokości 50cm każda (grubość nie mniejsza niż 4cm) – łącznie wysokość przęsła ogrodzeniowego 200cm.
• słupki ogrodzeniowe betonowe dopasowane do wysokości ogrodzenia
• doły pod słupki powinny mieć wymiar, co najmniej 40cmx40cm o głębokości nie płycej jak 60cm. Stopy pod słupki dokładnie obetonować do poziomu terenu. Słupki powinny stać pionowo w linii ogrodzenia, a ich wierzchołki powinny licować z wysokością ogrodzenia.
• beton niebarwiony
• płyty betonowe jednostronne ( jedna strona gładka, druga z wzorem – imitacja kamienia, lub cegły). Wykonawca przedstawi Zamawiającemu przed podpisaniem umowy kilka wariantów wzorów na płytach betonowych i Zamawiający wskaże typ wzoru.
UWAGA przed złożeniem oferty wskazana jest wizja lokalna terenu, który będzie podlegał ogrodzeniu. W celu umówienia się na wizję proszę o kontakt pod nr. tel. +48 537 300 262.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy oraz zasady współpracy i wzajemnych rozliczeń Wykonawcy z Zamawiającym zawarte są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473818,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ogrodzenia Rybiński Arkadiusz Rybiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730764513
7.3.3) Ulica: Warszawska 35A
7.3.4) Miejscowość: Sulechów
7.3.5) Kod pocztowy: 66-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-17| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |