Dokumentacja projektowa „Budowy alejek i rozbudowy cmentarza komunalnego w przy ul. Wyszyńskiego Świdniku – kolejny etap“
Gmina Miejska Świdnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010675
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:34
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f80a46e-2062-4ed2-9630-c6838f990b81
- Identyfikator
- 7122904551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010675 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja projektowa „Budowy alejek i rozbudowy cmentarza komunalnego w przy ul. Wyszyńskiego Świdniku – kolejny etap“
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 751 76 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f80a46e-2062-4ed2-9630-c6838f990b811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokumentacja projektowa „Budowy alejek i rozbudowy cmentarza komunalnego w przy ul. Wyszyńskiego Świdniku – kolejny etap“2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f80a46e-2062-4ed2-9630-c6838f990b81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029405/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Dokumentacja projektowa "Budowy alejek i rozbudowy cmentarza komunalnego przy ul. Wyszyńskiego w Świdniku - kolejny etap"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583780
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WINZP 271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 133254,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę, na rzecz Zamawiającego, usług pod nazwą: Dokumentacja projektowa „Budowy alejek i rozbudowy cmentarza komunalnego w przy ul. Wyszyńskiego Świdniku – kolejny etap”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej „Budowy alejek i rozbudowy cmentarza komunalnego w przy ul. Wyszyńskiego Świdniku – kolejny etap” wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę (świadczenie podstawowe),
2) pełnienie nadzoru autorskiego wielobranżowego (objęty prawem opcji),
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Dokumentacja
a) dokumentacja projektowa w tym projekt budowlany w postaci elektronicznej zgodniej z rozporządzeniem ministra rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2022 r. poz. 1679 z późniejszymi zmianami),
b) opinie, uzgodnienia, wnioski, pozwolenia,
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
d) przedmiar robót, kosztorys inwestorski, kosztorys ślepy.
2) Nadzór autorski
Wykonawca sprawować będzie nadzór autorski wielobranżowy.
3) Wykonawca opracuje w ramach świadczenia podstawowego:
a) projekt budowlany i wykonawczy/techniczny branży drogowej,
b) projekt budowlany i wykonawczy/techniczny branży sanitarnej (odwodnienie cmentarza oraz instalacja doziemna wodociągowa),
c) projekt budowlany i wykonawczy/techniczny branży elektrycznej (oświetlenie głównych alejek),
d) projekt budowlany i wykonawczy/techniczny branży konstrukcyjnej (kolumbarium),
e) projekt zagospodarowania terenu w zakresie zieleni związany z budową cmentarza;
f) przedmiary, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy ślepe, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót;
g) informację BIOZ;
h) operat wodnoprawny i uzyska decyzję pozwolenia wodnoprawnego (opcjonalnie – jeśli będzie wymagane poprzez zastosowane rozwiązania projektowe);
i) dokumentację geologiczno-inżynierską (ustalenie konstrukcji istniejącej nawierzchni, warunków gruntowo-wodnych do projektowania odwodnienia i konstrukcji nawierzchni, ustalenia technologii robót ziemnych).
4) Wykonawca pozyska w ramach świadczenia podstawowego:
a) decyzję pozwolenie wodnoprawne (opcjonalnie – jeżeli będzie wymagana),
b) decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia (opcjonalnie – jeżeli będzie wymagana),
c) decyzję pozwolenia na budowę.
5) Wykonawca uzyska w ramach świadczenia podstawowego również swoim staraniem i na swój koszt:
a) aktualną mapę do celów projektowych z zaznaczonymi liniami z MPZP (wersja numeryczna, zwektoryzowana w formacie dxf),
b) wypisy z rejestru gruntów lub innych dokumentów, wydanych przez organ prowadzący ewidencję gruntów i budynków, pozwalające na ustalenie stron postępowania, zawierające co najmniej numery działek ewidencyjnych oraz, o ile zostały ujawnione: numery ich ksiąg wieczystych, imię i nazwisko albo nazwę oraz adres podmiotu ewidencyjnego, obejmujące przewidywany teren, na którym będzie realizowane przedsięwzięcie oraz obejmujące obszar, na który będzie oddziaływać przedsięwzięcie,
c) oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane,
d) warunki i uzgodnienia od wszystkich gestorów sieci występujących
w obszarze oddziaływania inwestycji - po akceptacji Zamawiającego,
e) odstępstwo od przepisów techniczno-budowlanych (w razie konieczności),
f) wszystkie wymagane prawem opracowania, opinie, warunki techniczne do projektowania i uzgodnienia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno – użytkowym (załącznik nr 1 i 1a do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178596,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178596,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178596,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROADPROJECT Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka s.c
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ROADPROJECT Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123451212
7.3.3) Ulica: Organowa 5/32
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-882
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178596,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |