Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny

GMINA ZDUNY Zduny 1C 99-440 Zduny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00347029
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00347029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-14 10:50
Lokalizacja
Zduny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f7fe945-f24b-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8341017661
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejSłoneczne moduły fotoelektryczneMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieAparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznejUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneSprzęt i aparatura elektrycznaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ALBERT ŚPIEWAKOWSKIWarszawa, PL · lot 0
1 678 950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347029 z dnia 2022-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZDUNY Zduny 1C 99-440 Zduny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148561

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 C

1.5.2.) Miejscowość: Zduny

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-440

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminazduny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugzduny.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.ugzduny.nv.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7fe945-f24b-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034738/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220303/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowa targowiska gminnego w miejscowości Zduny.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące roboty:
• Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej,
• Uzyskanie niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych,
• budowę zadaszeń miejsc handlowych: 2 szt. małych wiat i 1 szt. duża wiata,
• remont wnętrza budynku toalet ogólnodostępnych wraz z dostosowaniem go dla niepełnosprawnych,
• wykonaniu remontu posadzek terenu targowiska, dostosowanie dojścia do toalet dla osób niepełnosprawnych,
• montażu śmietników i tablic informacyjnych w obszarze targowiska i placu parkingowego,
• montażu bramy wjazdowej na teren targowiska wraz z ogrodzeniem,
• montaż i zasilanie zaworu zewnętrznego, umożliwiającego utrzymanie czystości na terenie obiektu oraz podlewanie
roślinności,
• wykonanie wewnętrznej instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, grzewczej w pomieszczeniu przebudowywanej toalety,
• wykonanie niezbędnego odwodnienia terenu: odwodnienie z terenu targowiska bez zmian – na teren zielony; odwodnienie
z terenu parkingów do kanalizacji deszczowej zlokalizowanej w działce drogowej nr dz. 725,
• wykonanie instalacji oświetlenia w obszarze targowiska i placu parkingowego,
• remontu miejsc parkingowych wraz z aranżacją zieleni wokół parkingu,
• wycinkę drzew,
• wykonanie nowych nasadzeń drzew oraz krzewów,
• wykonanie instalacji elektrycznych w przebudowywanej łazience,
• dostosowanie w zakresie ochrony pożarowej obiektów,
• wykonanie instalacji OZE – panele fotowoltaiczne,
• wykonanie oświetlenia terenu targowiska oraz parkingu wraz z oświetleniem pod wiatami,
• wykonanie instalacji monitoringu targowiska.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1678950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2787030,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1678950,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AS BUD Albert Śpiewakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524-240-93-56

7.3.3) Ulica: Ciołkosza 2/41

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-134

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1678950,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-05-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane