Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu
Zespół Szkół im. generała Józefa Bema w Zawierciu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347123
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00347123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 11:10
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a30336d2-2386-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6491612660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347123 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. generała Józefa Bema w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000201715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 326722917
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsbema.zawiercie.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bem.zawiercie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_zawiercie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bema w Zawierciu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a30336d2-2386-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034880/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. gen. J. Bema w Zawierciu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323536/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0036/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1847439,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane wchodzące w zakres zamówienia pn.: „Przebudowa placu przyszkolnego w Zespole Szkół im. generała Józefa Bema w Zawierciu”. Zadanie obejmuje
w szczególności:
1) likwidację istniejącego oświetlenia,
2) budowę placu manewrowego,
3) budowę ściany oporowej,
4) budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych,
5) budowę ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych,
6) korektę istniejących ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych,
7) wykonanie wewnętrznej instalacji oświetlenia terenu,
8) budowę wewnętrznego ogrodzenia osłonowego,
9) wymianę ogrodzenia przy ul. Broniewskiego wraz z zabudową bram przesuwnych,
10) nadbudowę części ścian budynku garażu,
11) wykonanie nowego dachu,
12) budowę kanalizacji deszczowej,
13) przebudowę instalacji wodnej,
14) nadbudowę garażu.
2. Opis, sposób realizacji przedmiotowego zamówienia oraz szczegółowy zakres robót zawiera:
1) dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik Nr 9 do SWZ;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - stanowiąca Załącznik Nr 10 do SWZ
3) przedmiar robót – stanowiący Załącznik Nr 11 do SWZ;
4) projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262300-4 - Betonowanie
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261320-3 - Kładzenie rynien
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne :Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne :
Do upływu terminu składania ofert w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Otrzymany przez Prowadzącego postępowanie plik, skompresowany w formacie .rar nie może zostać uznany za ofertę. Zgodnie zapisami Rozdziału XIV specyfikacji warunków zamówienia (dalej: „SWZ”) rozszerzenia plików wykorzystywanych przez Wykonawców winny być zgodne z Załącznikiem nr 2 do Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (dalej: „Rozporządzenie KRI”). Pełnomocnik Zamawiającego rekomendował wykorzystanie formatów: .pdf .doc .docx .xls .xlsx .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf. W celu ewentualnej kompresji danych, Prowadzący postępowanie zalecił wykorzystanie jednego
z rozszerzeń: .zip .7Z .
Jednocześnie w pkt 24 Rozdziału XIV SWZ podkreślono, że wśród rozszerzeń powszechnych, a niewystępujących w Rozporządzeniu KRI, występują rozszerzenia: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Pełnomocnik Zamawiającego zaznaczył, iż dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.
Ponadto Pełnomocnik Zamawiającego nie posiada technicznej możliwości otworzenia pliku z rozszerzeniem .rar i zapoznania się z jego treścią.
W związku z powyższym należy uznać, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, a postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie dyspozycji art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |