Remont drogi leśnej nr 306

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRZÓZKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00347148
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00347148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-14 11:13
Lokalizacja
Dychów, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ada2f3fd-f837-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9260004755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie naprawy drógWymiana nawierzchni drogowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347148 z dnia 2022-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi leśnej nr 306

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SKARB PAŃSTWA PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRZÓZKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970040110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dychów 6a

1.5.2.) Miejscowość: Dychów

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-626

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 383 50 54

1.5.8.) Numer faksu: +48 68 383 83 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brzozka@zielonagora.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brzozka.zielonagora.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ada2f3fd-f837-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi leśnej nr 306

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ada2f3fd-f837-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00164616/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont drogi leśnej nr 306

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232035/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SAZ.270.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 271315,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia.

Przedmiotem remontu jest droga leśna nr 306 w Leśnictwie Gozdno.

Remont drogi leśnej ma na celu:
a) poprawę warunków bezpieczeństwa ruchu pojazdów,
b) poprawną obsługę terenów przyległych z uwagi na planowaną gospodarkę leśną
i ochronę przeciwpożarową.

Zakres zamówienia obejmuje: remont odcinka nr 1 o długości ok. 226,00 m i odcinka nr 2 o długości ok. 410,00 m polegający na wymianie istniejącej, zniszczonej nawierzchni twardej nieulepszonej na nawierzchnię tłuczniową zaklinowaną mieszanką drobnogranulowaną. Projektuje się także likwidację wszelkich deformacji
i zapadnięć poprzez profilowanie jezdni i zjazdów w celu przywrócenia normatywnych spadków poprzecznych.

Roboty budowlane wynikające z zakresu zamówienia wykonywane będą zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - Dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Decyzja Starosty Żarskiego nr WBO.6743.521.2022 z dnia 05.09.2022 r. zgłaszająca sprzeciw w sprawie zamiaru wykonania robót budowlanych polegających na remoncie dwóch odcinków drogi leśnej nr 306 o nawierzchni twardej nieulepszonej w m. Górzyn, na działkach ewidencyjnych nr 1480, 1486, 1487, obręb 0008 Górzyn, jednostka ewidencyjna 081106_5 Gmina lubsko objętych zgłoszeniem Państwowego Gospodarstwa Leśnego, Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Brzózka z dnia 06.07.2022 r.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268049,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268049,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane