Zakup i dostawa dwóch samochodów 9-osobowych przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, z możliwością przewozu osoby na wózku inwalidzkim ...
Powiat Kraśnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347251
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-14 11:40
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7151716935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbSamochody osoboweMinibusyPojazdy specjalne
Wykonawcy
2 przyznane
AUTORUD STALOWA WOLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStalowa Wola, PL
250 760 PLNAUTORUD STALOWA WOLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStalowa Wola, PL
250 760 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.