„Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe III”
GMINA LEGNICKIE POLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010724
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010724/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:37
- Lokalizacja
- Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be715f43-6df2-4450-9ac8-8833dcc268aa
- Identyfikator
- 6911276075
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010724 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe III”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kiliana Ignacego Dientzenhofera, 1
1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 858 28 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: org1@legnickiepole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be715f43-6df2-4450-9ac8-8833dcc268aa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe III”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be715f43-6df2-4450-9ac8-8833dcc268aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609179
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.30.2024.R.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający w ramach projektu zaplanował przeprowadzenie prac adaptacyjnych w lokalu mieszkalnym przeznaczonym na mieszkanie treningowe. W ramach prac adaptacyjnych Wykonawca przeprowadzi prace w następujących pomieszczeniach:
• 2 pokoje mieszkalne,
• kuchnia z jadalnią,
• łazienka,
• przedpokój
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentach zamówienia, w szczególności zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania oraz przedmiarem. Załączony do dokumentacji postępowania przedmiar stanowi element pomocniczy dla Wykonawcy.
Wykonawca powinien uwzględnić wykonanie pełnego zakresu prac, łącznie z pracami i materiałami, które nie zostały uwzględnione w dokumentacji przetargowej, a są niezbędne do prawidłowego wykonania zadania. Dotyczy to również zmiany ilości (długości, szerokości, sztuk, kompletów) materiałów wskazanych w dokumentacji.
Szczegółowy opis zadania zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262522-6 - Roboty murarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
44113200-7 - Płytki
44220000-8 - Stolarka budowlana
39370000-6 - Instalacje wodne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141960,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141960,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Lis Zakład Dekarski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020047210
7.3.3) Ulica: Ul. Osiedle 9A
7.3.4) Miejscowość: Wołów
7.3.5) Kod pocztowy: 56-100
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141960,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-03-31| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |