Dostawa środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego dla SRK S.A. Oddział KWK „Centrum”: Cz.I–Dostawa środków ochrony indywidualnej, Cz.II–Dostawa odzieży i obuwia roboczego”.
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347495
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-14 12:28
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OkularyOdzież ochronna i zabezpieczającaRęcznikiRóżne produkty leczniczeOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiRękawice roboczePodkoszulkiSkarpetyOchraniacze na nadgarstkiMydłoPasty i proszki czyszczące
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MADA" KOSIEC I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
353 909,76 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MADA" KOSIEC I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
353 909,76 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.