Budowa ścieżek rowerowych R-10 dla odcinków AC, CD oraz organizacji ruchu dla tych odcinków oraz oznakowanie odcinków DE, EF, FK

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00347703
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00347703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-14 13:11
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-989ed6df-01dd-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógOznakowanie drogoweRoboty w zakresie regulacji ruchu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347703 z dnia 2022-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek rowerowych R-10 dla odcinków AC, CD oraz organizacji ruchu dla tych odcinków oraz oznakowanie odcinków DE, EF, FK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586604344

1.5.8.) Numer faksu: 586604301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżek rowerowych R-10 dla odcinków AC, CD oraz organizacji ruchu dla tych odcinków oraz oznakowanie odcinków DE, EF, FK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-989ed6df-01dd-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007115/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa tras rowerowych w ramach programu "Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 – Partnerstwo Gminy Puck” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316883/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.35.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2359470,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Budowa ścieżki rowerowej R-10 na odcinku AC wraz z miejscem postojowym na działce nr 1278/1 i remontem płyt drogowych przy kanale Pewik ( uzupełnienie płyt drogowych z regulacją i wypełnieniem betonem) oraz budową ścieżki rowerowej na odcinku wraz z wycinką drzew oraz wykonaniem SOR i wprowadzeniem SOR dla tych odcinków.

Ogólny opis robót dla części I:

Odcinek AC:
Na odcinkach 0+000 - 0+050.00, 0+090 – 0+156, 0+350 – 0+660, 0+877.46 – 1+026.29 zaprojektowano rozebranie istniejących nawierzchni z płyt betonowych oraz bitumicznych oraz wykonanie nowej nawierzchni drogi wewnętrznej dla kategorii ruchu KR1. Na odcinkach 0+050 – 0+090, 0+156 – 0+350, 0+660 – 0+821.28 zaprojektowano remont istniejącej nawierzchni bitumicznej poprzez wykonanie nowych warstw bitumicznych. Na odcinku od km 0+821.28 do km 0+877.46 należy wyznaczyć ścieżkę rowerową oznakowaniem poziomym na istniejącej nawierzchni bitumicznej. Krawędzie drogi wewnętrznej oraz ścieżki rowerowej należy zabezpieczyć opornikami betonowymi na ławie betonowej z oporem. Drogę wewnętrzną zaprojektowano o szerokości od 3,5 do 5,0 m a ścieżkę rowerową o szerokości 2,5 m. Po obu stronach zaprojektowano pobocza z kruszywa łamanego o szerokości 0,5 m na drodze wewnętrznej oraz 0,3 na ścieżce rowerowej. W km 0+550 zaprojektowano mijankę o szerokości 2,5 m i długości 25 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 2335770,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Wykonanie oznakowania drogowego dla całej trasy pozostałej ścieżki rowerowej w tym:
Wykonanie oznakowania i zawiadomienie o wprowadzeniu stałej organizacji ruchu dla odcinków DE, EF (ul. Ogrodowa) , FK:

Przedmiotem i zakresem opracowania jest wykonanie oznakowania drogowego ścieżki rowerowej w ramach budowy tras rowerowych na terenie gminy Kosakowo w ramach przedsięwzięcia strategicznego województwa pomorskiego – Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10.Inwestycja zlokalizowana jest w województwie pomorskim, powiecie puckim, gminie Kosakowo.
Znaki zaprojektowano jako znaki małe. Tarcze znaków rozmieszczono na stalowych słupkach
ocynkowanych o średnicy 60 mm. Tarcze znaków należy usytuować poza skrajnią drogową i pieszych tzn. min. 0,5 m od krawędzi jezdni. Spód tarczy znaków należy umieścić na wysokości 2 m
nad powierzchnią terenu lub 2,5 m od powierzchni chodnika. Tarcze znaków powinny być wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, a ich lica pokryte folią odblaskową.

Oznakowanie poziome (odcinek EF) należy wykonać jako cienkowarstwowe białe. Materiały stosowane do wykonania oznakowania poziomego powinny charakteryzować się dobrą widocznością, dobrą przyczepnością do podłoża oraz dużą odpornością na ścieranie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

4.5.5.) Wartość części: 23700,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W części 1 postępowania złożono 3 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierzał przeznaczyć na finasowanie zamówienia.
Najtańsza oferta została założona z kwotą 3 321 508,72 zł a środki przeznaczone na finansowanie zamówienia to 1 870 000,00 zł.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W części 2 postępowania złożono 1 oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierzał przeznaczyć na finasowanie zamówienia.
Najtańsza oferta została założona z kwotą 36 938,74 zł a środki przeznaczone na finansowanie zamówienia to 30 000,00 zł.

2022-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane