Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 260/1 i 260/2 w miejscowości Sędziszów Małopolski – Osiedle Wolica Piaskowa (Linia)
Gmina Sędziszów Małopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347731
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00347731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 13:16
- Lokalizacja
- Sędziszów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee48e0a3-243a-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 8181584373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347731 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 260/1 i 260/2 w miejscowości Sędziszów Małopolski – Osiedle Wolica Piaskowa (Linia)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sędziszów Małopolski
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Programów Pomocowych i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sędziszów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sedziszow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sedziszow-mlp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sedziszowmalopolski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 260/1 i 260/2 w miejscowości Sędziszów Małopolski – Osiedle Wolica Piaskowa (Linia)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee48e0a3-243a-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011735/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. dz. 260/1 i 260/2 w miejscowości Sędziszów Małopolski - Osiedle Wolica Piaskowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319018/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPiZP.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 136683,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową drogi na terenie gminy Sędziszów Małopolski zgodnie z zakresem robót wynikającym z Przedmiaru robót i Szczegółowej Specyfikacji Technicznych (zwanej dalej SST), w ramach zadania pn.: Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 260/1 i 260/2 w miejscowości Sędziszów Małopolski – Osiedle Wolica Piaskowa (Linia)
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Mechaniczne profilowanie pod konstrukcję drogi
2) Podbudowa z kruszyw wraz z wykonaniem poboczy z materiału uzyskanego z profilowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta Wykonawcy: Transport Remont Dróg Bogusław Drozd, Klęczany 167; 39-127 Będziemyśl. W toku badania i oceny ofert powyższa oferta została odrzucona.Wobec powyższego, korzystając z art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp , Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ jedyna oferta złożona w postępowaniu o udzielenie zamówienia została odrzucona.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |