Modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach - obiekt certyfikowany.
Gmina Białe Błota
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347740
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00347740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 13:18
- Lokalizacja
- Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f9d17e7-14ab-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5542841796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie różnych nawierzchniWyrównywanie nawierzchni bieżniRoboty budowlane związane ze stadionami
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347740 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach - obiekt certyfikowany.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białe Błota
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szubińska 7
1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bialeblota.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialeblota.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach - obiekt certyfikowany.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f9d17e7-14ab-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294332/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.35.2022.ZP1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 390800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacja obiektu lekkoatletycznego polegająca na remoncie bieżni i skoczni na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Białych Błotach - obiekt certyfikowany.
Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem http://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236114-2 - Wyrównywanie nawierzchni bieżni
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |