Budowa przenosek kajakowych na rzece Wierzyca w miejscowości Stawiska i w miejscowości Nowa Kiszewa oraz budowa przystani kajakowej na rzece Wierzyca w miejscowości Nowa Kiszewa
GMINA KOŚCIERZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347833
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00347833/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 13:34
- Lokalizacja
- Kościerzyna, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a07154c-fdc0-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5911568498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347833 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przenosek kajakowych na rzece Wierzyca w miejscowości Stawiska i w miejscowości Nowa Kiszewa oraz budowa przystani kajakowej na rzece Wierzyca w miejscowości Nowa Kiszewa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIERZYNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzelecka 9
1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 686 5980
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@koscierzyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://koscierzyna.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_koscierzyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przenosek kajakowych na rzece Wierzyca w miejscowości Stawiska i w miejscowości Nowa Kiszewa oraz budowa przystani kajakowej na rzece Wierzyca w miejscowości Nowa Kiszewa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a07154c-fdc0-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347833
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023344/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa przystani kajakowej w Nowej Kiszewie, przenoski w Nowej Kiszewie i przenoski w Stawiskach w ramach projektu "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Wierzycą przez Kaszuby na Kociewie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane w ramach projektu: „Pomorskie Szlaki Kajakowe – Wierzycą przez Kaszuby na Kociewie” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243313/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa przenosek kajakowych na rzece Wierzyca w miejscowości Stawiska i w miejscowości Nowa Kiszewa oraz budowa przystani kajakowej na rzece Wierzyca w miejscowości Nowa Kiszewa w ramach projektu: „Pomorskie Szlaki Kajakowe – Wierzycą przez Kaszuby na Kociewie” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona do SWZ dokumentacja projektowa budowlana i wykonawcza, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, opinie geotechniczne, operaty wodnoprawne oraz treść i wizualizacje znaków i tablic informacyjno-promocyjnych.
Przenoska kajakowa na rzece Wierzyca w miejscowości Stawiska
Lokalizacja inwestycji – działka nr 70, obręb Stawiska, Gmina Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie terenu poprzez wycinkę roślinności wodnej, wykona-nie pomostu górnego pływającego kotwionego z trapem wyjściowym, pomostu dolnego ziemnego z umocnieniem brzegu palisadą, schodów terenowych – komunikacji pomiędzy pomostami, umocnie-nia skarp i brzegu rzeki, wykonanie ciągu komunikacyjnego, ustawienie tablicy informacyjno-promocyjnej – 1 sztuka, znaku wodnego podwójnego – 1 sztuka.
Przenoska kajakowa na rzece Wierzyca w miejscowości Nowa Kiszewa
Lokalizacja inwestycji – działki nr 152, 153/2, 341/3, 342, obręb Nowa Kiszewa, Gmina
Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pomostu pływającego z trapem zejściowym ruchomym, schodów terenowych z umocnieniem, utwardzonego ciągu komunikacyjnego, progu zwalniającego płytowego na drodze gminnej wraz z oznakowaniem, ogrodzenia drewnianego z bramą dwuskrzy-dłową, ustawienia znaku wodnego – 1 sztuka oraz wykonania innych robót towarzyszących.
Przystań kajakowa na rzece Wierzyca w miejscowości Nowa Kiszewa
Lokalizacja inwestycji – działki nr 163, 174 i 176/2, obręb Nowa Kiszewa, Gmina
Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zatoki do cumowania i wodowania kajaków ze slipem gruntowym, ciągu komunikacyjnego w postaci drogi dojazdowej utwardzonej płytami betonowymi, zatoki manewrowej dla aut transportujących kajaki, przebudowa zjazdu na
drogę gminną, wykonanie prac drogowych związanych z wyrównaniem nawierzchni drogi dojazdo-wej do przystani oraz ustawienie elementów małej architektury: wiata podwójna
z dwoma ławo-stołami – 1 sztuka, wiata pojedyncza z ławo-stołem – 2 sztuki, suszarka na kajaki – 4 sztuki, kosz na śmieci – 2 sztuki, ławo-stół – 5 sztuk, osłona przenośnego sanitariatu – 1 sztuka, pale-nisko ogniska wraz z ławkami – 1 sztuka, tablica informacyjno-promocyjna – 1 sztuka, znak wodny – 1 sztuka.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia lub innych rozdziałach niniejszej SWZ nastąpi odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, pod warunkiem, że zagwarantują one realizację zamówienia w zgodzie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia, zapewnią uzyskanie parametrów technicznych i jakości nie gorszych od założonych w w/w dokumentach.
Na stronie internetowej Zamawiającego zamieszcza się przedmiary robót, lecz jedynie tylko i wyłącznie jako materiał informacyjny (pomocniczy) niebędący załącznikiem do SWZ i nie będący dokumentem obowiązującym w niniejszym postępowaniu. Wykonawca może z niego skorzystać na zasadzie dobrowolności i na własną odpowiedzialność.
Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części.
Zgodnie z zapisami art. 91 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że nie dokonuje podziału zamówienia na części.
Dokonanie wymuszonego podziału zamówienia na zbyt małe części mógłby spowodować niskie zainteresowanie tym zamówieniem nawet wśród wykonawców z sektora MŚP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45242100-6 - Budowa infrastruktury sportów wodnych
45248400-1 - Roboty budowlane w zakresie przystani
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 427911,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 427911,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 427911,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FASTHOUSE SERVICE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833215980
7.3.3) Ulica: Wały Piastowskie 1/308A
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-855
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 427911,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |