Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławiu Dolnym oraz Przebudowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Stanisławiu Dolnym z podziałem na 4 zadania
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347897
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00347897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 13:47
- Lokalizacja
- Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5dbe511-16fa-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5511158182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347897 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławiu Dolnym oraz Przebudowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Stanisławiu Dolnym z podziałem na 4 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalwaria Zebrzydowska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 7
1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kalwaria-zebrzydowska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalwaria-zebrzydowska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławiu Dolnym oraz Przebudowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Stanisławiu Dolnym z podziałem na 4 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5dbe511-16fa-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016835/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławiu Dolnym oraz Przebudowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Stanisławiu Dolnym z podziałem na 4 zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296450/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2311495,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanislawiu Dolnym m.in. w zakresie:- docieplenie ścian i poddasza,
- montaż stolarki,
- roboty budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45410000-4 - Tynkowanie
4.5.5.) Wartość części: 645467,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Stanisławiu Dolnymm.in. w zakresie:
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie murów oporowych i schodów, pochylni,
- wykonanie drenażu, instalacji kanalizacji deszczowej i sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej
- utwardzenie terenu,
- wykonanie nawierzchni poliuretanowej,
- wykonanie ogrodzenia,
- wyposażenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232452-5 - Roboty odwadniające
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
4.5.5.) Wartość części: 1620705,17 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławiu Dolnym w pełnym zakresiepełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania, obejmującym m. in.:
- docieplenie ścian i poddasza,
- montaż stolarki,
- roboty budowlane.
W specjalnościach:
- konstrukcyjno-budowlanej,
- instalacji w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 12909,35 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Stanisławiu Dolnymw pełnym zakresie pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania,
obejmującym m. in.:
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie murów oporowych i schodów, pochylni,
- wykonanie drenażu, instalacji kanalizacji deszczowej i sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej
- utwardzenie terenu,
- wykonanie nawierzchni poliuretanowej,
- wykonanie ogrodzenia,
- wyposażenie.
W specjalnościach:
- konstrukcyjno-budowlanej,
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,
wodociągowych i kanalizacyjnych,
- instalacji w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 32414,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na zadanie nr 1 została złożona 1 oferta z ceną 1 061 183,43 złotych. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 490 000,00 złotych, w związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta, w związku z czym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na zadanie nr 3 została złożona 1 oferta z ceną 9 742,45 złotych. W związku z brakiem wyboru oferty w postępowaniu, w części dotyczącej realizacji robót budowlanych pn. „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławiu Dolnym”, brak jest zasadności wykonania zamówienia polegającego na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją w/w robót budowlanych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta, w związku z czym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |