REGULARNY PRZEWÓZ OSÓB W PUBLICZNYM TRANSPORCIE ZBIOROWYM - OBSZAR ŁAŃCUT
POWIAT ŁAŃCUCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010792
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:44
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bae87020-defa-4320-8f86-502ab7c355f6
- Identyfikator
- 8151632564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010792 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
REGULARNY PRZEWÓZ OSÓB W PUBLICZNYM TRANSPORCIE ZBIOROWYM - OBSZAR ŁAŃCUT
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁAŃCUCKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581376
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172256971
1.5.8.) Numer faksu: 172256970
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatlancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bae87020-defa-4320-8f86-502ab7c355f61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REGULARNY PRZEWÓZ OSÓB W PUBLICZNYM TRANSPORCIE ZBIOROWYM - OBSZAR ŁAŃCUT2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bae87020-defa-4320-8f86-502ab7c355f6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067060/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Regularny przewóz osób w publicznym transporcie zbiorowym - obszar Łańcut.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618245
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.1.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest regularny przewóz osób w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na terenie powiatu łańcuckiego – obszar nr V Łańcut, na następujących liniach:
• Łańcut – Wysoka – Albigowa – Kraczkowa - Cierpisz nr 15.
Ilość wozokilometrów na ww. linii wynosi nie więcej niż 29 116,00 przy maksymalnej długości linii 14,50 km.
• Łańcut – Sonina – Wysoka - Łańcut nr 16
Ilość wozokilometrów na ww. linii wynosi nie więcej niż 29 116,00 przy maksymalnej długości linii 14,5 km.
• Łańcut – Kraczkowa – Albigowa – Wysoka - Łańcut nr 17.
Ilość wozokilometrów na ww. linii wynosi nie więcej niż 41 138,90 przy maksymalnej długości linii 29,70 km.
• Kosina – Głuchów – Łańcut - Wysoka nr 18.
Ilość wozokilometrów na ww. linii wynosi nie więcej niż 34 763,50 przy maksymalnej długości linii 18,40 km
• Albigowa – Wysoka – Łańcut – Albigowa (Honie) nr 20.
Ilość wozokilometrów na ww. linii wynosi nie więcej niż 32 454,30 przy maksymalnej długości linii 30,7 km
2. Przewóz osób/przejazd na liniach o charakterze użyteczności publicznej będzie się odbywał od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
3. Planowana liczba dni w których będzie wykonywany przewóz wynosi maksymalnie 251 i może ona ulec zmianie w zależności od oznaczenia na poszczególnych kursach.
4. W okresie trwania umowy ilość wozokilometrów szacuje się nie więcej niż 166 588,70.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83294,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83294,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83294,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPO Usługi Transportowo-Turystyczne TRANSPOLL Waldemar Czorniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151018114
7.3.4) Miejscowość: Łańcut
7.3.5) Kod pocztowy: 37-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83294,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |