Zagospodarowanie terenu wokół hali sportowej i budynku Urzędu Gminy – wykonanie robót ziemnych i przygotowawczych, placów utwardzonych, chodników i dojść oraz innych elementów.
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W JEZIORACH WIELKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00347970
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00347970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 14:00
- Lokalizacja
- Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d046a08f-23ac-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 5571703861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00347970 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół hali sportowej i budynku Urzędu Gminy – wykonanie robót ziemnych i przygotowawczych, placów utwardzonych, chodników i dojść oraz innych elementów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W JEZIORACH WIELKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385761090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 60
1.5.2.) Miejscowość: Jeziora Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-324
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 52 31 87 491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@jeziorawielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgkimjeziorawielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d046a08f-23ac-11ed-b8b2-9a321cc308291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka komunalna, której jedynym właścicielem jest Gmina Jeziora Wielkie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu wokół hali sportowej i budynku Urzędu Gminy – wykonanie robót ziemnych i przygotowawczych, placów utwardzonych, chodników i dojść oraz innych elementów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d046a08f-23ac-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318817/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-01/08/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wyłącznie wykonanie – z materiałów dostarczonych przez Zamawiającego - opisanych w SWZ robót ziemnych i przygotowawczych, placów utwardzonych, chodników i dojść oraz innych elementów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający unieważnił postępowanie niezwłocznie poprzez funkcjonalność dostępną na portalu e-Zamówienia, jednak zgodnie z instrukcją zawartą w FAQ: 'W sytuacji, w której Zamawiający dla postepowania „krajowego” zmienił status postepowania na „unieważnione” wykorzystując funkcjonalność dostępną w podglądzie postępowania przed publikacją ogłoszenia o wyniku postępowania, powinien wycofać się z czynności unieważnienia (opcja dostępna pod przyciskiem trzech kropek na formularzu postepowania dla postępowań niepodzielonych na części, lub opcja "Un. czynn." dostępna dla każdej części na formularzu postępowania). Po wykonaniu opisanej czynności postępowanie zmieni status na wszczęte. Na tym etapie należy opublikować ogłoszenie o wyniku postępowania, które z automatu zmieni status tego postępowania na unieważnione.'. Z tego względu Zamawiający musiał unieważnić czynność unieważnienia i dokonać jej ponownie poprzez publikację niniejszego ogłoszenia.| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |