Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku przy ul. Ogińskiego 16/17 w Szczecinie- etap I
Uniwersytet Szczeciński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348055
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00348055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 14:14
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0f52ab3-2769-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 8510208005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00348055 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku przy ul. Ogińskiego 16/17 w Szczecinie- etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Szczeciński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001208777
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Papieża Jana Pawła II nr 22A
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-453
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usz.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/usz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku przy ul. Ogińskiego 16/17 w Szczecinie- etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0f52ab3-2769-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322855/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A-ZP.381.100.2022.KO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
jest dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku przy ul. Ogińskiego 16/17 w Szczecinie- etap I.
1. Stan istniejący
Pomieszczenie gospodarcze, jednoprzestrzenne z wyjściem na zewnątrz budynku, od strony parkingu. Pomieszczenie posiada nieużytkowany kanał o głębokości 127 cm, przykryty deskami. Drzwi zewnętrzne stalowe, symetryczne, rozwierane. Ściana pokryta lamperią do wysokości 125 cm, powyżej tynk. Pomieszczenie jest wyposażone w instalację elektryczną oraz c.o.
2. Zakres robót budowlanych dotyczących dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku przy ul. Ogińskiego 16/17 w Szczecinie- etap I- dostosowanie wejścia do budynku od strony parkingu.
Roboty ogólnobudowlane:
1. Prace rozbiórkowe i demontażowe
2. Zasypanie kanału
3.Wykonanie warstw posadzki oraz wykończeniowych
4. Wykonanie nadproża
5. Montaż nowej stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej
6. Wykonanie ściany działowej i sufitu podwieszanego
7. Montaż daszka nad drzwiami oraz wycieraczki
8. Dostawa i montaż platformy 1000x900 mm
9. Wykonanie nowej izolacji przeciwwilgociowych na całości pomieszczenia
10. Prace montażowe i wykończeniowe
11. Wykonanie ścieżki prowadzącej (pole uwagi)
12. Prace porządkowe
Roboty sanitarne:
1. Podłączenie instalacji do istniejących przewodów
2. Roboty montażowe instalacji c.o. w tym montaż grzejnika
mechanicznej
3. Wykonanie regulacji, prób szczelności instalacji
Roboty elektryczne:
1. Wykonanie instalacji oświetleniowej,
2. Połączenie ułożonych instalacji
3. Wykonanie prób i pomiarów po montażowych – pomiary stanu instalacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |