MODERNIZACJA AULI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM, DOSTOSOWANIE OBIEKTU ZS NR 1 DO WYMOGÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ
Powiat Miński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348067
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00348067/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 14:17
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da60c6ce-23a3-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 8222342426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00348067 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA AULI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM,
DOSTOSOWANIE OBIEKTU ZS NR 1 DO WYMOGÓW
OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Miński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 3
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatminski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatminski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatminski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA AULI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM,DOSTOSOWANIE OBIEKTU ZS NR 1 DO WYMOGÓW
OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da60c6ce-23a3-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348067
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003751/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja auli Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim, dostosowanie obiektu ZS nr 1 do wymogów ochrony przeciwpożarowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318469/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.272.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowo - modernizacyjne wraz z przebudową sceny auli oraz przebudową i dostosowaniem do aktualnych warunków przeciwpożarowych budynku Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim.
Roboty prowadzone będą na działce 865/16 zlokalizowanej w Mińsku Mazowieckim.
Budynek Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – posiada rampę dojazdową oraz podnośnik dźwigowy wewnętrzny.
Przedmiot zamówienia opisany w dokumentacji projektowej dostosowany jest do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach oznaczonych odpowiednio od nr 14.1 do nr 14.32 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia oraz w przedmiarach stanowiących Załączniki oznaczone odpowiednio od nr 2A do nr 2C do SWZ
3. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany z budżetu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 poz. 1129 ze zm.), unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. W myśl przywołanego powyżej artykułu przytoczonej ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający nie znalazł w swoim budżecie dodatkowych środków w wysokości 1 122 926,78 zł brutto na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |