Budowa budynku modułowego wraz z łącznikiem dla rezonansu magnetycznego przy Szpitalu Joannitas w Pszczynie prowadzonym przez samorządową spółkę z.o.o.– Etap II”. Postępowanie powtórzone
Powiat Pszczyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348107
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00348107/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 14:25
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb327e81-244f-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 6381800082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00348107 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku modułowego wraz z łącznikiem dla rezonansu magnetycznego przy Szpitalu Joannitas w Pszczynie prowadzonym przez samorządową spółkę z.o.o.– Etap II”. Postępowanie powtórzone
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pszczyński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-pszczyna.logintrade.net/zapytania_email,97288,078f65312167d70e83297ca2fbb8761c.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku modułowego wraz z łącznikiem dla rezonansu magnetycznego przy Szpitalu Joannitas w Pszczynie prowadzonym przez samorządową spółkę z.o.o.– Etap II”. Postępowanie powtórzone2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb327e81-244f-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348107
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011398/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa budynku modułowego wraz z łącznikiem dla rezonansu magnetycznego przy Szpitalu Joannitas w Pszczynie prowadzonym przez samorządową spółkę z.o.o.– Etap II”. Postępowanie powtórzone
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321468/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 619955,07 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243948,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie fundamentów żelbetowych – 3,45 m3
2) Wymurowanie ścian fundamentowych z bloczków betonowych - 5,21 m2
3) Wykonanie izolacji cieplnej i przeciwwodnej z folii kubełkowej– ok. 24,90 m2
4) Wykonanie posadzki wraz z izolacjami i warstwami wyrównawczymi - 33,27 m2
5) Wykonanie posadzki z płytek - 32,70 m2
6) Wymurowanie ścian z bloczków z betonu komórkowego wraz z ociepleniem i wyprawą elewacyjną– 21,17 m3
7) Wykonanie stropodachu żelbetowego wraz z pokryciem z papy termozgrzewalnej i obróbkami blacharskimi- 31,41 m2
8) Roboty wykończeniowe: tynkarskie, malarskie – 107,067 m2
9) Dostawa i montaż stolarki aluminiowej okiennej – 1 szt i drzwiowej – 4 szt dostawa i montaż wyposażenia- 1 kpl
10) Wykonanie wentylacji i klimatyzacji.
11) Wykonanie instalacji elektrycznych.
12) Wykonanie połączenia łącznika z budynkiem szpitala – 1 kpl
13) Roboty w zakresie zagospodarowanie terenu: opaska żwirowa – 9,10 m2, chodniki z kostki betonowej – 31,20 m2, obrzeża betonowe – 74,60 m, trawnik – 88,70 m2
14) Obsługa geodezyjna.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w załączniku nr 3, 3a, 3b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, z uwagi na fakt, iż cena złożonej oferty: 549 521,63zł znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 295 000,00 zł brutto.Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549521,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549521,63 PLN
| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |