Budowa ogrodzenia i wiaty na śmieci przy PSP w Jeżowem Centrum
Gmina Jeżowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348116
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00348116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-14 14:28
- Lokalizacja
- Jeżowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d671a97-245f-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6020017490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00348116 z dnia 2022-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia i wiaty na śmieci przy PSP w Jeżowem Centrum
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeżowe 136A
1.5.2.) Miejscowość: Jeżowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-430
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158794304
1.5.8.) Numer faksu: 158794342
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jezowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: jezowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jezowe.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ogrodzenia i wiaty na śmieci przy PSP w Jeżowem Centrum2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d671a97-245f-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053126/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa ogrodzenia i wiaty na śmieci przy PSP w Jeżowem Centrum
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319964/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Budowa ogrodzenia i wiaty na śmieci przy PSP w Jeżowem Centrum
Zakres robót obejmuje miedzy innymi:
Przebudowa ogrodzenia , wykonanie utwardzonych placów oraz zadaszenia istniejącego placu na pojemniki nieczystości stałych na działkach Gminy Jeżowe, użytkowanej przez Publiczną Szkołę Podstawową w Jeżowe – Centrum obejmują Od strony południowej przebudowa ogrodzenia od drogi wojewódzkiej z pozostałych stron grunty własne. Na działkę
prowadzi dostęp do drogi wojewódzkiej nawierzchni asfaltowej nr ewid. 3991/5 oraz gminnej o nawierzchni asfaltowej nr
ewid. 1545/8.
- renowacja ogrodzenia 107,0 [m]
- ogrodzenie nowe 25,5 + 80,0 [m]
- wiata zadaszenie 35,5 [m2]
4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaoferowana kwota ofertowa przewyższa zabezpieczone środki na realizację ww. inwestycji. Zamawiający nie ma możliwości finansowych na zwiększenie środków do wysokości ceny ofertowej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296696,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296696,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli : „ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”| 2022-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |