Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Siemiątkowie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie na terenie Gminy Siemiątkowo w roku szkolnym 2022/2023 oraz transport powrotny”
Gmina Siemiątkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348455
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-14 20:01
- Lokalizacja
- Siemiątkowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5110268723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
JERZY FILIPSKIŻuromin, PL
27 000 PLNJERZY FILIPSKIŻuromin, PL
27 000 PLNJERZY FILIPSKIŻuromin, PL
26 932,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.