Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo -kosztorysowej budowy dróg gminnych w miejscowościach Gołąb, Wólka Gołębska i Jaroszyn (gmina Puławy)
GMINA PUŁAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348477
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00348477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-09-15 06:58
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4792692f-2852-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 7162801248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00348477 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo -kosztorysowej budowy dróg gminnych w miejscowościach Gołąb, Wólka Gołębska i Jaroszyn (gmina Puławy)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PUŁAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dęblińska 4
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 887-41-21
1.5.8.) Numer faksu: 81 887-41-22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pulawy.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo -kosztorysowej budowy dróg gminnych w miejscowościach Gołąb, Wólka Gołębska i Jaroszyn (gmina Puławy)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4792692f-2852-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018125/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy dróg gminnych w miejscowościach Gołąb, Wólka Gołębska i Jaroszyn (gmina Puławy)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325436/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy drogi gminnej Nr 107488L ul. Błotna w miejscowości Gołąb oraz drogi gminnej ul. Rudki w miejscowości Wólka GołębskaSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
45111250-5 - Badanie gruntu
4.5.5.) Wartość części: 61600,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy drogi gminnej Nr 107487L ul. Piaskowa i ul. Słoneczna w miejscowości Gołąb.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
45111250-5 - Badanie gruntu
4.5.5.) Wartość części: 53900,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi gminnej Nr 107486L ul. Polna w miejscowości Gołąb.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
45111250-5 - Badanie gruntu
4.5.5.) Wartość części: 42350,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy drogi gminnej – ul. Księdza Szymona Grzybowskiego w miejscowości Gołąb.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
45111250-5 - Badanie gruntu
4.5.5.) Wartość części: 15400,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi gminnej w miejscowości Jaroszyn.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
45111250-5 - Badanie gruntu
4.5.5.) Wartość części: 19250,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono trzy oferty:
1. Wykonawca „AMD Usługi Budowlane i Projektowe” Małgorzata Droń, ul. Szalkiewiczowej 8, 24-100 Puławy, cena: 108 240,00 zł; termin płatności faktur: nie określono.
2. Wykonawca „IMTech” Sp. z o.o., ul. Dęblińska 7, 24-100 Puławy, cena: 116 850,00 zł; termin płatności faktur: 30 dni.
3. KŁYŚ MIŁOSZ „ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DROROB” ul. Baczyńskiego 28, 24-100 Puławy, cena: 128 535,00 zł, termin płatności faktur: 30 dni.
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie części zamówienia kwotę 80 000,00 zł. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania w dniu 07.09.2022 r. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Ze względu na okoliczność, iż w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie danej części zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny powyższej oferty, postępowanie w części 1 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128535,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono trzy oferty:
1. Wykonawca „AMD Usługi Budowlane i Projektowe” Małgorzata Droń, ul. Szalkiewiczowej 8, 24-100 Puławy, cena: 95 940,00 zł; termin płatności faktur: nie określono.
2. Wykonawca „IMTech” Sp. z o.o., ul. Dęblińska 7, 24-100 Puławy, cena: 126 690,00 zł; termin płatności faktur: 30 dni.
3. KŁYŚ MIŁOSZ „ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DROROB” ul. Baczyńskiego 28, 24-100 Puławy, cena: 125 091,00 zł, termin płatności faktur: 30 dni.
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie części zamówienia kwotę 70 000,00 zł. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania w dniu 07.09.2022 r. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Ze względu na okoliczność, iż w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie danej części zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny powyższej oferty, postępowanie w części 2 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126690,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono trzy oferty:
1. Wykonawca „AMD Usługi Budowlane i Projektowe” Małgorzata Droń, ul. Szalkiewiczowej 8, 24-100 Puławy, cena: 103 320,00 zł; termin płatności faktur: nie określono.
2. „Estakada Usługi Inżynierskie” Krzysztof Kręglicki, Lipniak 27, 20-050 Lublin, cena: 89 790,00 zł; termin płatności faktur: 30 dni.
3. Wykonawca „IMTech” Sp. z o.o., ul. Dęblińska 7, 24-100 Puławy, cena: 83 640,00 zł; termin płatności faktur: 30 dni.
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie części zamówienia kwotę 55 000,00 zł. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania w dniu 07.09.2022 r. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Ze względu na okoliczność, iż w przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie danej części zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny powyższej oferty, postępowanie w części 3 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83640,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |