Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich fragmentu elewacji frontowej (gzymsów) budynku MGB przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z robotami towarzyszącymi
MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00348856
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00348856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-15 09:46
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bad9ad03-2847-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6260004392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00348856 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich fragmentu elewacji frontowej (gzymsów) budynku MGB przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z robotami towarzyszącymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana III Sobieskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzeum.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.bytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muzeum_bytom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich fragmentu elewacji frontowej (gzymsów) budynku MGB przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z robotami towarzyszącymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bad9ad03-2847-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00348856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00111750/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich fragmentu elewacji frontowej (gzymsów) budynku MGB przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z robotami towarzyszącymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325695/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu prac konserwatorskich i restauratorskich fragmentu elewacji frontowej budynku byłego starostwa powiatu bytomskiego przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z robotami towarzyszącymi.
2. Zakres robót obejmuje naprawę:
gzymsu koronującego, okapowego, wykonanego z cegły glazurowanej barwy ciemnozielonej, w elewacji zachodniej (frontowej) na wysokości sali koncertowej w północnym skrzydle budynku,
gzymsu koronującego, okapowego, wykonanego z cegły glazurowanej barwy ciemnozielonej, w elewacji zachodniej (frontowej) w jej centralnej części w okolicy wejścia do budynku,
ozdobnych wykuszy (w formie wieżyczek) flankujących zachodnią część elewacji frontowej (północne skrzydło budowli – dwie wieżyczki), w miejscach powstałych uszkodzeń na połączeniu z gzymsem koronującym, okapowym długości 13,0m, na wysokości sali koncertowej,
ściany zewnętrznej elewacji południowej przy wejściu do budynku - ściana północnego skrzydła budowli (od strony wewnętrznej i zewnętrznej);
3. Szczegółowy opis całości przedmiotu zamówienia zawierają: przedmiar, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz dokumentacja projektowa.
Prace muszą być zrealizowane zgodnie z w/w dokumentami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |