SUKCESYWNA DOSTAWA SZKŁA LABORATORYJNEGO W 2022 ROKU

Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00348889
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-15 09:53
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7160010761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szkło

Wykonawcy

32 przyznane

ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
4452,75 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
21 999,56 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
3700,1 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
588,92 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
933,5 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5462,43 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
374,54 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
1328,4 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
290,18 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
1643,55 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1129,91 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1664,68 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1949,54 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
11 170,63 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
2436,38 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
1808,1 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
110,7 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
2041,93 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
8726,85 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
5673,56 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
1612,48 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
996,3 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
19 708,4 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
2096,98 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
1637,87 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
23 388,6 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
18,08 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
414,95 PLN
SŁAWOMIR KAWALublin, PL
4268,1 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
24 757,26 PLN
ZBIGNIEW BARTCZAKStargard Gdański, PL
107,63 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9115,53 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.