Dostawa wyrobów z mięsa i mrożonek 36.2022
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00349195
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-15 11:05
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6861441430
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Wykonawcy
3 przyznane
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KABANOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzecław, PL
77 572 PLNZAKŁADY MIĘSNE "NOWY ŻMIGRÓD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMytarz, PL
108 250 PLN'JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SPÓŁKA JAWNAKrosno, PL
77 572 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.