Dowóz i odwóz uczniów do i z przedszkola, szkół podstawowych na terenie gminy Banie w roku 2025 na podstawie biletów miesięcznych i jednorazowych w ramach komunikacji regularnej
Gmina Banie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00010952
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00010952/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 13:58
- Lokalizacja
- Banie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdd5fa90-7431-408d-a8e2-9ed233cdb070
- Identyfikator
- 8581726138
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010952 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów do i z przedszkola, szkół podstawowych na terenie gminy Banie w roku 2025 na podstawie biletów miesięcznych i jednorazowych w ramach komunikacji regularnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Banie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684597
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skośna 6
1.5.2.) Miejscowość: Banie
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@banie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.banie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://banie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz i odwóz uczniów do i z przedszkola, szkół podstawowych na terenie gminy Banie w roku 2025 na podstawie biletów miesięcznych i jednorazowych w ramach komunikacji regularnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdd5fa90-7431-408d-a8e2-9ed233cdb070
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010952
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035351/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do przedszkola i szkół podstawowych na terenie gminy Banie w ramach komunikacji regularnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622508
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPU.271.1.2024.KP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozdział XVIII. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz i odwóz uczniów do i z przedszkola, szkół podstawowych na terenie gminy Banie w roku 2025 na podstawie biletów miesięcznych i jednorazowych w ramach komunikacji regularnej”.
3. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów do i z przedszkola oraz szkół podstawowych na terenie gminy Banie na podstawie biletów miesięcznych. Zamówienie obejmuje także dowóz i odwóz uczniów w wieku od 3 do 5 lat do i z przedszkola i szkół podstawowych na terenie gminy Banie na podstawie biletów jednorazowych.
4. Przewozy będą realizowane w dni robocze z wyłączeniem wakacji, ferii, przerw świątecznych, dni wolnych od zajęć oraz dni w których szkoły będą całkowicie zamknięte z powodu okoliczności związanych z wystąpieniem epidemii, w tym m.in. wirusa SARS-CoV-2 lub choroby wywołanej tym wirusem (COVID-19). W przypadku odpracowywania zajęć szkolnych w innym dniu, wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić przewóz uczniom zgodnie z ustaleniami z osobami reprezentującymi placówki oświatowe objęte niniejszym zamówieniem. Uczniowie w trakcie przewozu powinni posiadać przy sobie ważną legitymację szkolną.
5. Niniejszym postępowaniem objęty jest transport (trasa: miejsce zamieszkania – szkoła/przedszkole – miejsce zamieszkania) do następujących placówek na terenie gminy Banie:
1) Szkoła Podstawowa w Swobnicy, Swobnica 12,
2) Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubanowie, Lubanowo 53,
3) Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Baniach, ul. Sportowa 1,
4) Przedszkole w Baniach, ul. Pocztowa 3.
6. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez zakup ulgowych imiennych biletów miesięcznych oraz ulgowych biletów jednorazowych na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. 2018 r. poz. 295 ze zm.).
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niedokonywania zakupu biletów miesięcznych oraz jednorazowych w przypadku zamknięcia/ograniczenia działalności szkół podstawowych i przedszkola z powodu okoliczności związanych z wystąpieniem epidemii np. COVID-19.
8. Przewidywana liczba zakupionych biletów wynosi:
a) liczba biletów miesięcznych - 217 szt.,
b) liczba biletów jednorazowych 50 szt. dla uczniów w wieku od 3 do 5 lat (w tym liczba uczniów w wieku 3 lat – 1, w wieku 4 - 5 lat – 24).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 668003,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 668003,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 668003,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552007068
7.3.3) Ulica: Heyki 4
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-631
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 668003,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |