Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Cmolas

Gmina Cmolas

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00349567
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00349567/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-15 12:27
Lokalizacja
Cmolas, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b9c61d3-123e-11ed-a35f-e2885ab918a3
Identyfikator
8141591579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilającychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty odwadniająceFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie kształtowania terenuInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W MIELCUMielec, PL · lot 0
6 444 981,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00349567 z dnia 2022-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Cmolas

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cmolas

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cmolas 237b

1.5.2.) Miejscowość: Cmolas

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-105

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172837702

1.5.8.) Numer faksu: 172272873

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cmolas@cmolas.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmolas.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Cmolas

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b9c61d3-123e-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349567

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035196/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Cmolas

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287531/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L.RG.IV.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 6579807,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4222660,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Cmolas”, które obejmuje wykonanie następującego zakresu prac:
1).1 Przebudowa drogi gminnej Jagodnik – Kapłonka – Cmolas od km 0+000 do km 0+708,00 wraz z budową chodnika, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Odwodnienie,
c) Podbudowy,
d) Nawierzchnie,
e) Zabezpieczenie sieci,
f) Roboty elektryczne,
g) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).2 Przebudowa drogi na osiedlu Pańskie Pola w miejscowości Cmolas, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Studnie chłonne,
c) Podbudowy,
d) Nawierzchnie,
e) Organizacja ruchu,
f) Roboty elektryczne,
g) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).3 Przebudowa drogi do stadionu w Cmolasie wraz z budową parkingu dla samochodów osobowych, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Zabezpieczenie sieci teletechnicznej,
c) Roboty ziemne,
d) Kanalizacja deszczowa,
e) Podbudowy,
f) Roboty dodatkowe,
g) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).4 Budowa ciągu pieszo-jezdnego w miejscowości Cmolas, tj.:
a) Roboty przygotowawcze i ziemne,
b) Odwodnienie,
c) Podbudowy,
d) Nawierzchnie,
e) Organizacja ruchu,
f) Roboty elektryczne,
g) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).5 Przebudowa drogi gminnej Podpołudnie – Koczubaj w miejscowości Trzęsówka, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Nawierzchnie,
c) Odwodnienie,
d) Roboty wykończeniowe,
e) Wymiana odcinka sieci wodociągowej i zabezpieczenie przyłączy wodociągowych,
f) Roboty montażowe,
g) Zabezpieczenie gazociągu wysokiego ciśnienia,
h) Roboty elektryczne,
i) Przebudowa gazociągu średniego ciśnienia,
j) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).6 Przebudowa drogi gminnej Trzęsówka przez wieś, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Podbudowy,
c) Nawierzchnie,
d) Organizacja ruchu,
e) Zabezpieczenie sieci,
f) Przebudowa sieci teletechnicznej,
g) Przebudowa sieci gazowej,
h) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).7 Przebudowa drogi gminnej Trzęsówka - Ostrowy Tuszowskie, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Roboty ziemne,
c) Kanał technologiczny,
d) Zabezpieczenie sieci gazowej wysokiego ciśnienia,
e) Jezdnia,
f) Pobocze,
g) Roboty dodatkowe,
h) Przebudowa sieci gazowej,
i) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,

1).8 Przebudowa drogi gminnej Toporów - Fraszki w km 0+000 do km 0+511, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Roboty ziemne,
c) Nawierzchnia jezdni,
d) Pobocze,
e) Oznakowanie i urządzenia BRD,
f) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
1).9 Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy drodze powiatowej w Ostrowach Tuszowskich, tj.:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Zabezpieczenie sieci teletechnicznej,
c) Roboty ziemne,
d) Kanalizacja deszczowa i przepust,
e) Podbudowy,
f) Roboty dodatkowe,
g) Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
Szczegółowy zakres robót precyzują przedmiary robót – Załącznik Nr 4 do SWZ oraz dokumentacja techniczna – Załącznik Nr 5 do SWZ.
Zgłoszenie inwentaryzacji powykonawczej do powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego jest obowiązkiem Wykonawcy – należy ją zgłosić zgodnie z przepisami prawa geodezyjnego i dostarczyć Zamawiającemu mapę z pomiarami oraz pieczęcią właściwego organu potwierdzającą wpływ oraz oświadczenie geodety dotyczące zgłoszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6444981,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9074691,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6444981,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171839280

7.3.3) Ulica: Korczaka 6a

7.3.4) Miejscowość: Mielec

7.3.5) Kod pocztowy: 39-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Całe zamówienie z wyłączeniem robót bitumicznych - nazwa i adres podwykonawcy nieznane

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6444981,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane