Dostawa sprzętu, oprogramowania i usług realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA KISZKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00010983
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00010983/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-07 14:01
Lokalizacja
Kiszkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af7eaa52-79ad-4177-8336-6adb8aa6a362
Identyfikator
7842429701
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi audytu

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL · lot 0
392 124 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00010983 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu, oprogramowania i usług realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KISZKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259502

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kiszkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-280

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kiszkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kiszkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af7eaa52-79ad-4177-8336-6adb8aa6a362

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu, oprogramowania i usług realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af7eaa52-79ad-4177-8336-6adb8aa6a362

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00010983

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026060/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa sprzętu, oprogramowania i usług realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie prowadzone jest w ramach w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548518

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Zarządzane urządzenia sieciowe z obsługą VLAN
2. UTM
3. Agregat
4. Zarządzane urządzenia sieciowe z obsługą standardu 802.11n
5. Oprogramowanie przeciwdziałające wyciekowi danych
6. Oprogramowanie Email Secure Gateway
7. Licencje UTM
8. Utrzymanie systemów teleinformatycznych
9. Audyty bezpieczeństwa
10. Szkolenia powiązane z testami socjotechnicznymi
11. Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla kadry administracyjnej
12. Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla kadry informatycznej
13. Szkolenie specjalistyczne dla kadry zarządzającej
14. Utrzymanie systemów teleinformatycznych
15. Szkolenie specjalistyczne dla informatyków
16. Wdrożenie systemów teleinformatycznych
17. Wdrożenie systemów teleinformatycznych
18. Wdrożenie systemów teleinformatycznych
19. Opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

79212000-3 - Usługi audytu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392124 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392124 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392124 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa E Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462926077

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392124 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy