Budowa hali do tenisa ziemnego wraz z zapleczem szatniowym przy ul. Folwareckiej w Żorach.
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00349681
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00349681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-15 12:51
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ce283af-23a8-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00349681 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali do tenisa ziemnego wraz z zapleczem szatniowym przy ul. Folwareckiej w Żorach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Żory
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali do tenisa ziemnego wraz z zapleczem szatniowym przy ul. Folwareckiej w Żorach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ce283af-23a8-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028788/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Żorska strefa tenisa - Budżet Obywatelski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.32.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Roboty przygotowawcze i ogólnobudowlane w tym m.in.:
1. Rozbiórka istniejącej nawierzchni asfaltowej oraz utylizacja gruzu
2. Budowa hali do tenisa zawierającej 3 korty tenisowe
3. Budowa budynku zaplecza szatniowego zawierającego m.in. pomieszczenie biurowe, pomieszczenie punktu medycznego, toalety ogólnodostępne, dwie szatnie dla zawodników wraz z węzłem sanitarnym, pomieszczenie techniczne/gospodarcze oraz magazyn.
4. Zagospodarowanie terenu w tym m.in. wykonanie nawierzchni utwardzonych, humusowanie.
A. Roboty elektryczne w tym m.in.:
1. zewnętrzna elektroenergetyczna linia kablowa nN zasilająca budynek,
2. instalacja oświetlenia terenu zewnętrznego,
3. instalacja oświetlenia wewnętrznego obiektu,
4. instalacja gniazd wtykowych ogólnego użytku,
5. instalacja zasilania urządzeń stałych 230/400V,
6. instalacja zasilania urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych,
7. instalacja przeciwprzepięciowa oraz przeciwporażeniowa,
8. instalacja wyrównania potencjałów,
9. instalacja uziemienia i odgromowa,
10. instalacja monitoringu wizyjnego CCTV.
C. Roboty elektryczne w tym m.in.:
1. Zewnętrzne instalacje wod. – kan.
2. Wewnętrzne instalacje wod. – kan.
3. Wewnętrzne instalacja grzewcza.
4. Wewnętrzne instalacje wentylacji mechanicznej.
5. Wewnętrzne instalacje klimatyzacji.
6. Zewnętrzne instalacje gazowe.
7. Wewnętrzne instalacje gazowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po przeanalizowaniu własnych możliwości finansowych Zamawiający podał w dniu otwarcia ofert, że kwota jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i którą zabezpieczono w budżecie na realizację zamówienia wynosi 1 750 000,00 zł brutto.W przedmiotowym postępowaniu jedyna oferta z ceną, tj. 7 351 710,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zatem znacznie przekracza zamierzenia finansowe Zamawiającego na wykonanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający w chwili obecnej nie znajduje uzasadnienia (z punktu widzenia celowości i gospodarności wydatkowania środków) do pokrycia zobowiązania w ww. kwocie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |