Utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Żołędowo w roku 2022
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żołędowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00349933
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00349933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-15 13:41
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-231fb05a-1f99-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5540315520
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00349933 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Żołędowo w roku 2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żołędowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550791
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołędowo, Parkowa, 4A
1.5.2.) Miejscowość: Osielsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 360-53-70
1.5.8.) Numer faksu: 52 360-53-80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoledowo@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoledowo.torun.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Żołędowo w roku 20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-231fb05a-1f99-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313029/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 560000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Żołędowo poprzez wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych polegających na:1) dla części pierwszej zamówienia: profilowaniu dróg leśnych o zmiennej szerokości (4-6m) wraz z zagęszczeniem – szacunkowy zakres robót od 20 do 40 km. Prace będą zlecane w miarę bieżących potrzeb. Jednostką rozliczeniową za wykonane prace jest 1 km wyprofilowanego odcinka. Wykonawca w ofercie wskaże cenę jednostkową na podstawie której, w oparciu o podpisany przez strony protokół odbioru robót, będą rozliczane prace.
Zamawiający wg bieżących potrzeb będzie wystawiał zlecenia obejmujące lokalizację, zakres i technologię robót.
Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy w oparciu o wskazaną w ofercie cenę jednostkową w minimalnym zakresie finansowym 40 000,00 zł netto oraz nie większym niż 80 000,00 zł
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Żołędowo poprzez wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych polegających na:2) dla części drugiej zamówienia: miejscowym uzupełnieniu kruszywa we wskazane miejsca w drogach leśnych w leśnictwach : Bocianowo, Jagodowo, Jastrzębie, Kruszyn, Nowy Mostek, Osowa Góra, Strzelce, Tryszczyn, Zdroje, Szkółka Leśna Tryszczyn wg poniższej technologii:
a. Technologia I – 15 cm kruszywa:
wykonanie koryta pod kruszywo- według potrzeb
uzupełnienie podbudowy z tłucznia betonowego frakcji 0/63 mm grubości 15 cm,
wykonanie nawierzchni z mieszanki kruszywa łamanego ze skał magmowych lub metamorficznych o frakcji 0,16 mm (nie dopuszcza się zastosowania kruszywa ze skał osadowych), grubość warstwy 7,0 cm wraz z wyprofilowaniem i zagęszczeniem warstwy
wyprofilowanie i zagęszczenie poboczy- według potrzeb
Prace będą zlecane w miarę bieżących potrzeb. Jednostką rozliczeniową za wykonane prace we wskazanej technologii jest 1 tona wbudowanego kruszywa. Wykonawca w ofercie wskaże cenę jednostkową technologii, na podstawie której będą rozliczane prace.
Zamawiający wg bieżących potrzeb będzie wystawiał zlecenia obejmujące lokalizację, zakres i technologię robót. Jednorazowo zlecenie będzie obejmowało zakres nie mniejszy niż wbudowanie 300 ton kruszywa na terenie danego leśnictwa. Prace będą rozliczane i odbierane na podstawie protokołu odbioru robót, podpisanego co najmniej przez Zamawiającego. Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy w minimalnym zakresie finansowym 250 000,00 zł netto oraz nie większym niż 480 000,00 zł netto
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
4.5.5.) Wartość części: 480000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |