Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00350145
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00350145/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-15 14:21
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a248d12b-19fb-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty murarskie i muroweKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie kotłówInstalowanie wentylacji zewnętrznejInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350145 z dnia 2022-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://um.wisla.pl/SWZ/2022_amfiteatr_2/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru na przestrzeń dla prowadzenia działań kulturalnych i społecznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a248d12b-19fb-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350145

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004655/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Nadbudowa i adaptacja zaplecza amfiteatru w Wiśle

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303291/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.27.2022.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nadbudowa, rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku zaplecza amfiteatru z przeznaczeniem na budynek do prowadzenia działań kulturalnych i społecznych wraz z elementami infrastruktury towarzyszącej, budowa przyłączy wodociągowy, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, przebudowa przyłącza n.n., budowa instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wew. instalacji gazowej, oraz przebudowa kolidujących sieci magistrali wodnej oraz przebudowa sieci kablowej S.N. 15kV, sieci kablowych n.n. oraz demontaż sieci wodociągowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2022 poz 1710 t.j., zwanej dalej ustawą) unieważnił postępowanie z uwag na to, iż cena jedynej złożonej oferty przewyższa środki jakie zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania. Cena oferty to 13.347.000,00 zł brutto, zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 8.382.000,00 zł brutto. Zamawiający nie zwiększa środków na to zadanie.
2022-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane