„Zakup i montaż dwóch wind niezbędnych do funkcjonowania Szpitala Powiatowego SP ZOZ w Lesku”
Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Lesku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00350184
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00350184/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-09-15 14:27
- Lokalizacja
- Lesko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54c5185d-245b-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6881197430
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350184 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i montaż dwóch wind niezbędnych do funkcjonowania Szpitala Powiatowego SP ZOZ w Lesku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Lesku
1.3.) Oddział zamawiającego: SP ZOZ Lesko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370445072
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Wielkiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Lesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134698413
1.5.8.) Numer faksu: 134696408
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzozlesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzozlesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.spzozlesko.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i montaż dwóch wind niezbędnych do funkcjonowania Szpitala Powiatowego SP ZOZ w Lesku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54c5185d-245b-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350184
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017370/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Wymiana wind osobowych w Szpitalu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00320748/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP8/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i montaż dwóch wind niezbędnych do funkcjonowania Szpitala Powiatowego SP ZOZ w Lesku.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) dostawę i montaż dwóch fabrycznie nowych (nieużywanych przed dniem dostawy, z wyjątkiem używania do przeprowadzenia testów sprawności) elektrycznych wind osobowych przystosowanych do transportu osób niepełnosprawnych,
2) opracowanie dokumentacji techniczno-rejestracyjnej dla potrzeb Urzędu Dozoru Technicznego i uzyskanie decyzji Urzędu pozwalającej na eksploatację dźwigu wraz z jego rejestracją (opłaty w tym zakresie obciążają Wykonawcę),
3) przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi urządzenia,
4) wywóz oraz utylizację zdemontowanych (istniejących) wind,
5) wykonanie prac w sposób zapewniający ciągłość pracy SP ZOZ w Lesku.
Ze względu na charakter obiektu i jego funkcjonowanie, prace demontażowo – montażowe nie mogą zakłócać działalności szpitala.
Zamawiający wymaga aby obydwa urządzenia pracowały niezależnie od siebie.
Prace należy wykonywać tak, aby jedno z urządzeń istniejących funkcjonowało. Nie dopuszcza się jednoczesnego wyłączenia z używania obydwu wind.
Przedmiot umowy należy wykonać z dostosowaniem dla potrzeb osób niepełnosprawnych przy uwzględnieniu danych technicznych obiektu wraz ze wszystkimi postanowieniami umowy oraz postanowieniami SWZ. Wykonawca oświadcza, że przed złożeniem oferty Zamawiającemu zapoznał się z wszystkimi warunkami, które są niezbędne do prawidłowego wykonania przez niego przedmiotu Umowy bez konieczności ponoszenia przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych kosztów i nie wnosi uwag.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji określają Załączniku nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) i Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu niniejszym najkorzystniejszą ofertą jest oferta firmy LIFTPROJEKT INŻYNIERIA DŹWIGOWA Paweł Rafalik Kalinowo 86, 07-304 Ostrów Mazowiecka – z ceną 894 210,00 zł. Natomiast kwota, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, wynosi 615 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |