Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Mierzeszynie
GMINA TRĄBKI WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00350245
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00350245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-15 14:40
- Lokalizacja
- Trąbki Wielkie, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4191586d-2773-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 6040021514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350245 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Mierzeszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRĄBKI WIELKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675066
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 12
1.5.2.) Miejscowość: Trąbki Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-034
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trabkiw.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trabkiw.ug.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trabkiw_ug1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Mierzeszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4191586d-2773-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012610/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej w Mierzeszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324050/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pokrycia dachu na budynku Szkoły podstawowej w Mierzeszynie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zapewni kierownika budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi.
3.Szczegółowy zakres prac oraz sposób ich wykonania określają następujące dokumenty:
Opis przedmiotu zamówienia – załącznik A do SWZ,
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – załącznik B do SWZ,
Przedmiar robót – załącznik C do SWZ
Mapki – załącznik D do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 14.09.2022r. zamawiający zgodnie z art. 222 ust 4. przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj.110.000,00 zł brutto.W niniejszym postępowaniu przetargowym ofertę złożył tylko jeden wykonawca Przedsiębiorstwo Handlowe „STELLA” Andrzej Stella ul. Hallera 16, 83-200 Starogard Gdański, którego oferta opiewała na kwotę 268.284,67 złotych brutto.
Oferta wyżej wymienionego wykonawcy przewyższają kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego zamawiający unieważnia to postępowanie.
| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |