BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z GARAŻEM WIELOSTANOWISKOWYM W POZIOMIE PARTERU ORAZ USŁUGAMI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ W ŁODZI PRZY ULICY NAWROT W ŁODZI.
Widzewskie TBS Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00350336
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00350336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-15 15:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34818c12-fedf-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7280008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350336 z dnia 2022-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z GARAŻEM WIELOSTANOWISKOWYM W POZIOMIE PARTERU ORAZ USŁUGAMI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ W ŁODZI PRZY ULICY NAWROT W ŁODZI.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Widzewskie TBS Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: Widzewskie TBS Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471691321
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 150/152
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 92-230
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wtbs@wtbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wtbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wtbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z GARAŻEM WIELOSTANOWISKOWYM W POZIOMIE PARTERU ORAZ USŁUGAMI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ W ŁODZI PRZY ULICY NAWROT W ŁODZI.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34818c12-fedf-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00247066/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 05/DA/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem wielostanowiskowym w poziomie parteru oraz usługami wraz z infrastrukturą techniczną na nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Nawrot na działce 198, 199 obręb W-24.
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa z zastrzeżeniem pkt. 3.4.1. oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załącznik Nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia oraz odbioru robót zawierają projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 3 do SWZ.
3.4.1. Przedmiotem zamówienia jest dokończenie inwestycji, której obecny stan zaawansowania opisany został w dokumentacji technicznej robót zinwentaryzowanych, – załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna: art. 255 pkt. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Cena złożonej oferty wynosi 12.648.650,00 zł brutto a kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 7.966.685,38 zł brutto.
| 2022-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |