Modernizacja oświetlenia ulicznego na bardziej energooszczędne na terenie Gminy Dąbrówka

GMINA DĄBRÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00350514
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-15 17:34
Lokalizacja
Dąbrówka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1251334785
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetleniowe

Wykonawcy

3 przyznane

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE EL-DOM SŁAWOMIR BANAŚ STANISŁAW KRYŚKIEWICZ SPÓŁKA JAWNATrojany, PL
19 926 PLN
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE EL-DOM SŁAWOMIR BANAŚ STANISŁAW KRYŚKIEWICZ SPÓŁKA JAWNATrojany, PL
19 926 PLN
INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE EL-DOM SŁAWOMIR BANAŚ STANISŁAW KRYŚKIEWICZ SPÓŁKA JAWNATrojany, PL
163 393,2 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.