Przebudowa drogi wraz z przebudową przepustu na działce 685 w miejscowości Stary Olesiec
GMINA CHOCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00350619
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00350619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-16 07:56
- Lokalizacja
- Chocz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed801616-2920-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6080037763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350619 z dnia 2022-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wraz z przebudową przepustu na działce 685 w miejscowości Stary Olesiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 17
1.5.2.) Miejscowość: Chocz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-313
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627415330
1.5.8.) Numer faksu: 627415685
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@chocz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chocz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wraz z przebudową przepustu na działce 685 w miejscowości Stary Olesiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed801616-2920-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009986/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi gminnej działka nr 484/1 i 685 w m. Stary Olesiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327671/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Zamówienie pn. „Przebudowa drogi wraz z przebudową przepustu drogowego na działce 685 w miejscowości Stary Olesiec” obejmuje wykonanie drogi o szerokości jezdni min. 4,0 m. Zakres prac obejmuje:
a) roboty ziemne,
b) wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych,
c) wykonanie jezdni z mieszanki mineralno – asfaltowej,
d) wykonanie zjazdów indywidualnych,
e) przebudowa przepustu o średnicy wew. 1200mm,
h) wykonanie oznakowania pionowego,
i) umocnienie skarp kanałów narzutem kamiennym,
j) karczowanie drzew,
k) wykonanie rowu przydrożnego, wycinka drzew
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jednej złożonej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania oraz nie może jej zwiększyć.| 2022-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |