„Dostawa licencji oraz dodatkowych usług wdrożeniowych i powdrożeniowych dla platformy współpracy on-line pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00011174
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00011174/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-07 14:18
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73444ca0-5cee-4b38-a95e-843d19bfefec
Identyfikator
6340008825
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi rozbudowy oprogramowaniaUsługi wdrażania oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

GOCLOUD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
296 922 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011174 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa licencji oraz dodatkowych usług wdrożeniowych i powdrożeniowych dla platformy współpracy on-line pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001548

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 50

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-287

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@ue.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ue.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uekat.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa licencji oraz dodatkowych usług wdrożeniowych i powdrożeniowych dla platformy współpracy on-line pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73444ca0-5cee-4b38-a95e-843d19bfefec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011174

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00558120/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa subskrypcji Google Workspace

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/037/06028/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji dla Platformy Google Workspace for Education Fundamentals oraz usług wdrożeniowych i powdrożeniowych.
2. Zamawiający korzysta z Platformy Google Workspace for Education Fundamentals i wymaga dostarczenia licencji rozszerzających funkcjonalność Platformy oraz dodatkowych usług wdrożeniowych i powdrożeniowych dla wszystkich aktywnych pracowników (co najmniej 1500 kont) i studentów studiów stacjonarnych (co najmniej 6000 kont) przez okres co najmniej 36 miesięcy od daty dostarczenia licencji.
Uwaga:
Rozszerzenie licencji nie powinno w żaden sposób ograniczać możliwości tworzenia/utrzymania dodatkowych kont Platformy z podstawową funkcjonalnością Google Workspace for Education Fundamentals.
3. Wykonawca musi posiadać status partnera Firmy Google LLC w zakresie sprzedaży licencji Google Workspace for Education. Weryfikacja statusu wykonawcy nastąpi poprzez stronę www:
https://cloud.google.com/find-a-partner/?products=Google%20Workspace%20for%20Education
Uwaga:
Złożenie oferty przez wykonawcę, który nie posiada statusu partnera Firmy Google LLC w zakresie sprzedaży licencji Google Workspace for Education skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5) ustawy Pzp.
4. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia danych do logowania, kodów aktywacyjnych lub innych danych, których nie dostarcza bezpośrednio producent oprogramowania, a które są niezbędne do jego użytkowania.
5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia licencji pochodzących z legalnego kanału dystrybucji akceptowanego przez Licencjodawcę.
6. Wykonawca udziela zamawiającemu 36 miesięcznej gwarancji oraz 36 miesięcznej rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis warunków gwarancji i warunków rękojmi zawarto w Formularzu nr 4 do SWZ.
7. Opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposobu wykonania zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają:
7.1. Opis przedmiotu zamówienia zwany dalej: ,,OPZ’’ stanowiący Formularz nr 3 do SWZ.
7.2. Projektowane postanowienia umowy zwane dalej ,,PPU’’ stanowiące Formularz nr 4 do SWZ.
8. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ. Treść oferty wykonawcy musi odpowiadać treści SWZ.
9. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących złożonych w postępowaniu dokumentów lub oświadczeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296922,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297930,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296922,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOCLOUD POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1182077700

7.3.3) Ulica: ul. Krzyżówki 13B lok. 27

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-193

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296922,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzupełnienie do Sekcji VIII pkt 8.3.) Ogłoszenia:
1. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia do 7 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 31.12.2024 r.
2. Dostarczenie przedmiotu zamówienia nastąpi do siedziby zamawiającego znajdującego się w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5 w Centrum Informatycznym Budynek CNTI pok. 7/19 lub drogą mailową na adres: dariusz.rajfura@uekat.pl. Osobą upoważnioną do odbioru przedmiotu zamówienia ze strony zamawiającego jest Dariusz Rajfura.
3. Wykonawca ponosi wszelkie koszty dostawy.
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy